Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Rock Café v Praze zase rozezní hudba. Mezi prvními zahraje Malátný nebo Koller

Martin Peška

Martin Peška

24. 6. 2009

Investice v hodnotě 11,5 milionu korun zachrání Rock Café před definitivním koncem hudební produkce. Koncerty by měly pražský klub poprvé rozeznít, když se v kalendáři objeví datum 9. 9. 2009, které bývá čím dál tím častěji voleno pro nejrůznější příležitosti, včetně zahájení oficiálního provozu našeho portálu Topzine.cz.

Klub Rock Café, který vznikl v roce 1990, za loňský rok navštívilo okolo 90 000 návštěvníků. I přes tato čísla letos v dubnu Praha 1 vlastnící prostory klubu zakázala hudební produkci. Na vině bylo prý překračování hlukových limitů, kterému vyšli provozovatelé vstříc před rokem. Hudba

utichla každý den před 22. hodinou.  Tato policejní hodina by podle zástupců klubu měla po rekonstrukci padnout.

Poprvé se ve zrekonstruovaném sále postupně představí Imodium, Michal Malátný, Queens of Everything, Prague Ska Conspiracy, David Koller a The Radiostars. Půjde převážně o několikaminutové sety. Nejdelší vystoupení bude patřit Kollerovi a jeho kapele, jejich koncert bude trvat celou hodinu. Druhým účinkujícím zabírající největší časový prostor v programu je Prague Ska Conspiracy, držitel ceny Anděl 2008 za album roku v žánrové kategorii ska a reggae.

Produkce by měla začít tedy 9. 9. 2009 od 18:00. Vstup bude zdarma.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Rock Café v Praze zase rozezní hudba. Mezi prvními zahraje Malátný nebo Koller