Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Robert Pattinson ztvární roli po boku Reese Witherspoon ve filmu Water for Elephants

Veronika Jílková

Veronika Jílková

24. 1. 2010

ce7e3904b3851758_Final-two-52609V novém snímku bychom měli vidět mladého herce jako veterinárního studenta, který se v romantickém dramatu zamiluje do Reese Witherspoon.

Reese Witherspoon a Robert Pattinson

Reese Witherspoon a Robert Pattinson

Robert Pattinson by mohl být spatřen v jeho novém filmu ve společnosti zvířat. Podle firmy Variety je britský herec ve stádiu projednávání, zda se objeví v novém filmu Water for Elephants. Film by se natáčel podle předlohy Sary Gruen, která v roce 2006 publikovala svůj bestseler.

Pattinson dostal nabídku na roli Jacoba Jankowskiho, osiřelého veterinárního studenta, který se stará o zvířata v pojízdných cirkusech. Později se zamiluje do krásné Marleny, která se živí jako jezdkyně na koni. Bohužel má ale naplánovanou svatbu se svým charismatickým, avšak nebezpečným trenérem. Reese Witherspoon je ovšem potěšena láskou, kterou k ní Jacob chová. Na roli jejího manžela byl navržen 49-letý herec Sean Penn, který se k nabídce ještě nevyjádřil.

Water for Elephants je příběh zaostřující na milostný trojúhelník mezi zaměstnanci cirkusu, který si pod režisérská křídla vzal Francis Lawrence. Na psaní scénáře byli přizváni Richard LaGravenese a Gil Netter, Erwin Stoff a Andrew Tennenbaum se představí jako producenti.

Studio plánuje začít s natáčením letos v červnu.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Robert Pattinson ztvární roli po boku Reese Witherspoon ve filmu Water for Elephants