×
TOPZINE.cz

Robert Pattinson ve dvou filmech. Který bude mít dřívější premiéru?

Remember Me

Film Zatmění přijde do českých kin 1.7.2010. Remember me bude mít premiéru 25.3.2010. S předstihem se američtí fanoušci můžou těšit na DVD Nového měsíce, kde jsou nějaké záběry ze Zatmění a rozhovor s herci.

Robert Pattinson - Remember Me
Robert Pattinson - Remember Me

Fanoušci neuvidí Roberta Pattinsona nejprve v novém filmu Twilight Sagy: Zatmění. Sumit Entertainment oznámil, že nejdřív bude mít premiéru  Remember Me a  Zatmění až po něm. Herec tak bude mít své filmy rozložené přes rok a fanoušci si ho užijí více, než kdyby měly filmy premiéru zaráz.

Roberta Pattinsona také můžeme vidět na DVD k filmu New Moon, kde jsou i bonusové záběry z natáčení Zatmění. Prodej této novinky začne 20. března, ale zatím jen v USA. Najdeme na něm rozhovory hlavních představitelů (Kristen Stewart, Taylor Lautner a další) a také spisovatelky Stephenie Meyer. Pohledy do zákulisí umožní fanouškům hlubší pohled do chystaného filmu.

Ve filmu uvidíme vedle Roberta Pattinsona také již zmiňované Kristen Stewart a Taylora Lautnera a také Ashley Greene nebo Billyho Burke. Film má i nové učinkující:  Bryce Dallas Howard, která převzala roli zlé Victorie (v prvních dvou filmech hrála Rachelle Lefevre) a Xavier Samuel, který získal roli Rileyho.

Film zrežíroval David Slade, v USA má premiéru 30. června, v ČR 1. července.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..