Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Robert Pattinson ve dvou filmech. Který bude mít dřívější premiéru?

Veronika Jílková

Veronika Jílková

21. 2. 2010

Remember Me

Film Zatmění přijde do českých kin 1.7.2010. Remember me bude mít premiéru 25.3.2010. S předstihem se američtí fanoušci můžou těšit na DVD Nového měsíce, kde jsou nějaké záběry ze Zatmění a rozhovor s herci.

Robert Pattinson - Remember Me

Robert Pattinson - Remember Me

Fanoušci neuvidí Roberta Pattinsona nejprve v novém filmu Twilight Sagy: Zatmění. Sumit Entertainment oznámil, že nejdřív bude mít premiéru  Remember Me a  Zatmění až po něm. Herec tak bude mít své filmy rozložené přes rok a fanoušci si ho užijí více, než kdyby měly filmy premiéru zaráz.

Roberta Pattinsona také můžeme vidět na DVD k filmu New Moon, kde jsou i bonusové záběry z natáčení Zatmění. Prodej této novinky začne 20. března, ale zatím jen v USA. Najdeme na něm rozhovory hlavních představitelů (Kristen Stewart, Taylor Lautner a další) a také spisovatelky Stephenie Meyer. Pohledy do zákulisí umožní fanouškům hlubší pohled do chystaného filmu.

Ve filmu uvidíme vedle Roberta Pattinsona také již zmiňované Kristen Stewart a Taylora Lautnera a také Ashley Greene nebo Billyho Burke. Film má i nové učinkující:  Bryce Dallas Howard, která převzala roli zlé Victorie (v prvních dvou filmech hrála Rachelle Lefevre) a Xavier Samuel, který získal roli Rileyho.

Film zrežíroval David Slade, v USA má premiéru 30. června, v ČR 1. července.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Robert Pattinson ve dvou filmech. Který bude mít dřívější premiéru?