Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Robert Pattinson si natáčení Stmívání: Zatmění užíval

!SPECIÁL! Jaký je rozdíl mezi filmovou a reálnou osobou? Někdy velký, někdy se nemusíte moc přetvařovat, jindy se musíte hodně měnit. Robert má ale po natočení filmu Zatmění svůj názor a podělil se o něj v novém videu.

Zatmění

Zatmění, Zdroj: distributor filmu

V nedávno zveřejněném videu s hlavním představitelem Edwarda Cullena Robertem Pattinsonem byla položená otázka, zda se jeho role liší od jeho normální života a jak moc se musí do své role vžít, aby změnil svůj charakter v jinou osobu. „Celé je to o tom, že se Edward stává více integrovaný ke zbytku světa, takže jsem se tentokrát nemusel nijak přetvařovat ani ze sebe dělat někoho jiného,“ odpověděl Pattinson.

Více o sáze naleznete v našem speciálu zde, recenzi Zatmění najdete tady

Robert Pattinson

Robert Pattinson, Zdroj: archiv

Na place nepřátelé, v zákulisí kamarádi

Britská hvězda také sdílela své pocity k navrácení se k natáčení Twilight Sagy. „Je přijemné vrátit se zpět do známého teritoria mezi lidi, na které jste zvyklí a jsou to vaši přátelé. Natáčení Zatmění jsem si užil.“ Na další otázky ohledně svého filmového nepřítele Jacoba Blacka odpovídal optimisticky: „Taylor Lautner je můj kamarád. Mám ho rád, je příjemné s ním natáčet. Ale na plátně to nesmí být poznat. v zákulisí na sebe taky nejsme jako upíři a vlci.“

V novém snímku Zatmění se Edward utkává s Jacobem o srdce Belly Swanové (Kristen Stewart). Čí přízeň si ale vybere, zatím sama neví a je v rozpacích. Dalším problémem je válka s novorozenými upíry a pomsta Viktorie.

Film je režírovaný Davidem Sladem a scénáristkou Melissou Rosenbergovou. Předpremiéra filmu proběhla 29.6.2010 v pražském Cinema City.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Robert Pattinson si natáčení Stmívání: Zatmění užíval