Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Robbie Williams se znovu hlásí k Take That

Ivana Goláňová

Ivana Goláňová

16. 11. 2009

robbie williamsZpěvák Robbie Williams potvrdil zprávy o tom, že se přidal k nahrávání nového songu skupiny Take That. Stalo se tak po charitativním představení pro sbírku Children In Need, kde se Williams se svými bývalými spoluhráči setkal na pódiu.

Robbie Williams, Zdroj: gingerasia.com

Robbie Williams, Zdroj: gingerasia.com

Zpěvák se ke své staré dobré skupině připojil v londýnském Royal Albert Hall, aby tak podpořil každoroční charitativní sbírku televizního kanálu BBC Children In Need, která se letos konala ve čtvrtek 12. listopadu a pro potřebné děti vydělala za prodej lístků 500 000 liber. Akci můžete sledovat na BBC tento čtvrtek.

Když se Williams postavil na pódium vedle Garyho Barlowa, Marka Owena, Jasona Orange a Howarda Donalda, působil velmi dojatě. Bylo to poprvé od poloviny devadesátých let, kdy se zpěvák objevil na veřejnosti s celou skupinou. „Do p*dele, dostali jsme se do toho a ten song byl naprosto úžasný,“ uvedl později v rozhovoru pro BBC Radio 2. Tvrdil, že píseň zněla neuvěřitelně skvěle. Williams potvrdil studiovou spolupráci s Take That, ale neodhalil žádný z plánů vydávání nového materiálu.

Take That, Zdroj: thisismoney.co.uk

Take That, Zdroj: thisismoney.co.uk

Na závěr vystoupení zazpívali Take That se  všemi ostatními vystupujícími, účastnícími se charitativního koncertu, jako například Leona Lewis, Lily Allen nebo skupina Muse, legendární píseň Hey Jude pod vedením sira Paula McCartneyho.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Robbie Williams se znovu hlásí k Take That