×
TOPZINE.cz

Robbie Williams se vrací k Take That, na podzim vydají desku

Dlouho očekávaná událost pro milióny fanoušků Take That se stala skutečností. Robbie Williams se vrátil a doplnil tak bez něj nekompletní skupinu.

Již kompletní Take That, Zdroj: archiv
Již kompletní Take That, Zdroj: archiv

Spekulace o návratu Robbieho Williamse do Take That vzaly za své. A navíc se nejedná o ledajaký návrat. Kapela v tichosti natočila desku, kterou vydá už v listopadu tohoto roku. Půjde o první studiové album od roku 1995 a bude jistě velkým bestsellerem i díky tomu, že se na jeho produkci podílí britský hudebník a skladatel Stuart Price, který pracoval například s Madonnou na desce Confessions on a Dancefloor, s Kylie Minogue na singlu All the Lovers, podílel se na albu System zpěváka Seala a je i autorem remixů pro No Doubt a Coldplay.

Gary Barlow, Mark Owen, Jason Orange, Howard Donald a Robbie Williams se dali poprvé dohromady roku 1991 v Manchesteru. A o čtyři roky později je Robbie opustil. Ještě rok zkoušeli udržet Take That v chodu, ale poté se každý vydal svým směrem.

Symbolicky vyjde CD Take That téměř po dvaceti letech, kdy se poprvé objevili před televizními kamerami v show Hitman & Her. „Jsem plný rozpaků a vzrušení,“ uvedl ke svému návratu do kapely sám Robbie Williams. „Je to jako bych se vrátil domů.“

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..