Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Robbie Williams se vrací k Take That, na podzim vydají desku

Vlastimil Blažek

Vlastimil Blažek

19. 7. 2010

Dlouho očekávaná událost pro milióny fanoušků Take That se stala skutečností. Robbie Williams se vrátil a doplnil tak bez něj nekompletní skupinu.

Již kompletní Take That, Zdroj: archiv

Již kompletní Take That, Zdroj: archiv

Spekulace o návratu Robbieho Williamse do Take That vzaly za své. A navíc se nejedná o ledajaký návrat. Kapela v tichosti natočila desku, kterou vydá už v listopadu tohoto roku. Půjde o první studiové album od roku 1995 a bude jistě velkým bestsellerem i díky tomu, že se na jeho produkci podílí britský hudebník a skladatel Stuart Price, který pracoval například s Madonnou na desce Confessions on a Dancefloor, s Kylie Minogue na singlu All the Lovers, podílel se na albu System zpěváka Seala a je i autorem remixů pro No Doubt a Coldplay.

Gary Barlow, Mark Owen, Jason Orange, Howard Donald a Robbie Williams se dali poprvé dohromady roku 1991 v Manchesteru. A o čtyři roky později je Robbie opustil. Ještě rok zkoušeli udržet Take That v chodu, ale poté se každý vydal svým směrem.

Symbolicky vyjde CD Take That téměř po dvaceti letech, kdy se poprvé objevili před televizními kamerami v show Hitman & Her. „Jsem plný rozpaků a vzrušení,“ uvedl ke svému návratu do kapely sám Robbie Williams. „Je to jako bych se vrátil domů.“

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Robbie Williams se vrací k Take That, na podzim vydají desku