Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Robbie Williams připravuje sólové album. Na světě je již třicet nových skladeb

Alena Uhlířová

Alena Uhlířová

5. 8. 2011

FOTO: Robbie WilliamsRobbie Williams se nechal před nedávnem slyšet, že s kapelou Take That končí kvůli své sólové kariéře. A tento svůj výrok vzal skutečně vážně – turné s Take That ještě neskončilo a Robbie již má připravených třicet sólových skladeb.

FOTO: Robbie Williams

Robbie Williams, Zdroj: robbiewilliams.com

Take That se ještě nestačili ani pořádně opětovně ohřát na hudební scéně a Robbie Williams kapelu opouští. Jakmile skončí evropské Progressive Live tour, zpěvák se bude na jevišti opět objevovat sám.

Anglická pěvecká hvězda devadesátých let se necítí v kabátu kapely příliš dobře a zastesklo se jí po sólovém zpěvu. A že to myslí opravdu vážně, dokládá fakt, že již dnes pracuje na třicítce nových skladeb, na jejichž základech vystaví svůj další hudební projekt. Vypadá to, že Robbieho fanoušci nebudou muset čekat na nové album příliš dlouho.

„Jasně, vypadá to, že mám hromady písní, ke kterým dokončuji už jen texty.“

Robbie Williams

Zpěvák své plány a projekty pravidelně odhaluje na svém oficiálním blogu. Svým fanouškům také svěřil to, že mezi zmíněných třicet nových skladeb ani nepočítá ty, které jsou starší, avšak nikdy nespatřily světlo světa. Materiálu na desku je tedy nespočet.

Robbie se na pokračování své sólové kariéry chystá velmi usilovně a patrně doufá, že se opět vrátí na vrcholy hudebních žebříčků. Zpěvák si však nechává otevřená vrátka – prohlásil totiž, že se skupinou Take That hodlá v budoucnosti ještě spolupracovat. Pokud by tedy návrat sólového zpěváka ztroskotal, je tady stále kapela, ve které zpěvák našel své celoživotní útočiště.

 

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Robbie Williams připravuje sólové album. Na světě je již třicet nových skladeb