Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Robbie Williams má nový singl a žárlí na One Direction

Denisa Šebestová

Denisa Šebestová

13. 10. 2013

Robbie Williams představil nový singl nazvaný Go Gentle. Ne všechny rádiové stanice o něj však mají zájem, např. pro britské Radio 1 je prý Robbie moc starý.

FOTO: Robbie Williams

Robbie Williams. Zdroj: Universal Music

Oficiálně bude song vydán až 11. listopadu, už nyní si ho však lze poslechnout online (audio najdete na konci článku). Pochází z nového Williamsova alba Swings Both Ways a zatím ho doprovází videoklip s textem písně.

Zpěvák se v poslední době nelichotivě vyjadřuje o britské rádiové stanici Radio 1, která odmítla hrát jeho songy. Odůvodnila to tím, že Williams už je příliš starý na to, aby zapadal do jejich repertoáru. Zpěvákovi je přitom třicet devět let a nemá pocit, že by byl na odpis.

Žárlím na One Direction, připustil

V rozhovoru pro jiné rádio, stanici BBC 4, Williams přiznal, že se ho rozhodnutí Radia 1 dotklo. „Ranilo mě to, jsem dost ctižádostivý a ztráta Radia 1 znamená ztrátu velké části vašeho arzenálu,“ připouští popová hvězda.

Na druhé straně Williams uznává, že mládí nechává pomalu za sebou. Přiznal, že trochu žárlí na současné hvězdy britské popové scény, mládežnickou partu One Direction. „Harry Styles z One Direction je zatraceně nadaný a taky dobře vypadá. Na druhé straně si myslím, že takoví Elton John nebo Paul McCartney taky žárlí na Justina Timberlaka. A dost možná žárlili i na mě, když jsem byl na vrcholu,“ zamyslel se zpěvák.

Radio 1 se vůbec projevuje jako poměrně vybíravé. Hudba Noela Gallaghera (ex-Oasis, nyní High Flying Birds) se jim do playlistu stylově nehodí, Green Day pro změnu vyškrtli pro nedostatečnou kvalitu současné tvorby kapely.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Robbie Williams má nový singl a žárlí na One Direction