Ringo Starr vydává nikdy nezveřejněné fotky Beatles. Fotil je sám

FOTO: Ringo Starr
Ringo Starr za svou bicí soupravou, Foto: Eva Makovská, Topzine.cz

Bývalý bubeník skupiny The Beatles Ringo Starr, jenž je také zapáleným fotografem, zúročí své staré fotografie, na nichž zachytil své bývalé kolegy během světových turné.

FOTO: Ringo Starr
Ringo Starr za svou bicí soupravou. Foto: Eva Makovská, Topzine.cz

Fotografie nebyly nikdy dříve zveřejněny, jsou totiž ze Starrovy osobní sbírky. John Lennon, Paul McCartney a George Harrison jsou na snímcích při kouření, pití, nahrávání ve studiu nebo při hraní monopolů. Tyto fotky doplní ještě momentky z bubeníkova dětství v Liverpoolu a jeho cestovatelská dobrodružství. Celé album v knižní podobě dostalo název Photograph.

Nejdříve vyjde jako e-kniha dostupná z iBookstore od 12. června. Téhož dne se také otevírá v Los Angeles výstava Peace & Love o dvaasedmdesátiletém britském bubeníkovi, kde si vybrané snímky návštěvníci mohou rovněž prohlédnout. E-knihu si lze předobjednat na iTunes.

V prosinci bude k dispozici limitovaná série 2500 kusů ručně vázaných knih s vlastnoručním podpisem Ringa Starra. Ten už jednu fotoknihu v minulosti vydal – jmenovala se Postcards From The Boys a obsahovala pohlednice, které mu ostatní členové kapely posílali ze svých cest.

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*