Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Ringo Starr vydává nikdy nezveřejněné fotky Beatles. Fotil je sám

Redakce

Redakce

1. 6. 2013

Bývalý bubeník skupiny The Beatles Ringo Starr, jenž je také zapáleným fotografem, zúročí své staré fotografie, na nichž zachytil své bývalé kolegy během světových turné.

FOTO: Ringo Starr

Ringo Starr za svou bicí soupravou. Foto: Eva Makovská, Topzine.cz

Fotografie nebyly nikdy dříve zveřejněny, jsou totiž ze Starrovy osobní sbírky. John Lennon, Paul McCartney a George Harrison jsou na snímcích při kouření, pití, nahrávání ve studiu nebo při hraní monopolů. Tyto fotky doplní ještě momentky z bubeníkova dětství v Liverpoolu a jeho cestovatelská dobrodružství. Celé album v knižní podobě dostalo název Photograph.

Nejdříve vyjde jako e-kniha dostupná z iBookstore od 12. června. Téhož dne se také otevírá v Los Angeles výstava Peace & Love o dvaasedmdesátiletém britském bubeníkovi, kde si vybrané snímky návštěvníci mohou rovněž prohlédnout. E-knihu si lze předobjednat na iTunes.

V prosinci bude k dispozici limitovaná série 2500 kusů ručně vázaných knih s vlastnoručním podpisem Ringa Starra. Ten už jednu fotoknihu v minulosti vydal – jmenovala se Postcards From The Boys a obsahovala pohlednice, které mu ostatní členové kapely posílali ze svých cest.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Ringo Starr vydává nikdy nezveřejněné fotky Beatles. Fotil je sám