Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Rihanna utrácí neuvěřitelné částky za kadeřníka

Adriana Semlová

Adriana Semlová

8. 8. 2011

Barbadoská zpěvačka nejenže vydala již páté úspěšné album, ale stala i módní ikonou. Rihanna vsází na vzhled a image. Nejvíce si však zakládá na svých vlasech.

FOTO: Rihanna

Rihanna, Zdroj: myspace.com

Když Rihanna jako náctiletá začínala, vystupovala s dlouhými světle hnědými vlasy. Později se její sestřih, ale také barva, několikrát změnily. Od velice krátkých tmavých vlasů upustila a nyní se ukazuje s rudými kudrnami.

RiRi prozradila, že za svého vlasového stylistu utrácí hodně peněz. Denně ji účes přijde na 3200 dolarů (v přepočtu asi 54 tisíc korun). Za týden pak stylistce Ursule Stephen, která se stará o vlasy celebritám, zaplatí 23 000 dolarů (okolo 390 tisíc korun).

Člen z jejího týmu prozradil: „Rihanna chce vyzkoušet všechno. Touží být první s takovým účesem a často je střídá, ale stojí ji to jmění. Má několik vystoupení do týdne. Ursula je její dobrá kamarádka a jsou stále spolu.“

Šťastná Rihanna však účty za krásu neplatí jen ze svého, většinou jí v tom pomáhá její management. „Výplatní listina je také tak vysoká, protože jí stylistka musí být 24 hodin sedm dní v týdnu k dispozici. A to je náročné hlavně finančně,“ dodává zdroj.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Rihanna utrácí neuvěřitelné částky za kadeřníka