Rihanna mizí ze scény. Zpěvačka si naordinuje roční dovolenou

Americká MTV uvedla s odvoláním na prohlášení rádiového hlasatele Ryana Seacresta, že Rihanna,  jedna z  nejúspěšnějších světových zpěvaček současnosti, si chce dát roční pauzu, než začne nahrávat nové album.

FOTO: Rihanna
Rihannu už neustálá dřina v hudebním průmyslu omrzela Zdroj: rihannanow.com

Rihanna je v současnosti na svém světovém turné Diamonds World Tour. Navzdory vyprodaným arénám si chce odpočinout. Jedná se o první dlouhodobější pauzu, kterou si hyperaktivní zpěvačka od začátku své nabité kariéry dopřeje.

Od roku 2005, kdy se barbadoská krasavice objevila na hudebním nebi, nahrává ve vražedném tempu – každý rok představí novou desku. Dohromady to dělá sedm studiových alb, dvě kompilace a dvě alba remixů. V pětadvaceti letech to je poměrně úctyhodný objem tvorby.

Jeden rekord za druhým

Rihanně se v poslední době skutečně daří. Minulý měsíc byla vyhlášena jako zpěvačka, jejíž songy si lidé během posledních šesti měsíců nejčastěji pouštěli na internetu. Porazila v tomto ohledu i Britney Spears nebo Taylor Swift.

Kdo chce Rihannu vidět naživo ještě před tím, než zmizí z pódií, může si udělat výlet do Polska. Již toto léto naši sousedé přivítají Rihannu na svém Open‘er air festivalu ve Gdyni.

Rihanna mizí ze scény. Zpěvačka si naordinuje roční dovolenou
Ohodnoťte tento článek


Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*