Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Rihanna mizí ze scény. Zpěvačka si naordinuje roční dovolenou

Redakce

Redakce

12. 3. 2013

Americká MTV uvedla s odvoláním na prohlášení rádiového hlasatele Ryana Seacresta, že Rihanna,  jedna z  nejúspěšnějších světových zpěvaček současnosti, si chce dát roční pauzu, než začne nahrávat nové album.

FOTO: Rihanna

Rihannu už neustálá dřina v hudebním průmyslu omrzela Zdroj: rihannanow.com

Rihanna je v současnosti na svém světovém turné Diamonds World Tour. Navzdory vyprodaným arénám si chce odpočinout. Jedná se o první dlouhodobější pauzu, kterou si hyperaktivní zpěvačka od začátku své nabité kariéry dopřeje.

Od roku 2005, kdy se barbadoská krasavice objevila na hudebním nebi, nahrává ve vražedném tempu – každý rok představí novou desku. Dohromady to dělá sedm studiových alb, dvě kompilace a dvě alba remixů. V pětadvaceti letech to je poměrně úctyhodný objem tvorby.

Jeden rekord za druhým

Rihanně se v poslední době skutečně daří. Minulý měsíc byla vyhlášena jako zpěvačka, jejíž songy si lidé během posledních šesti měsíců nejčastěji pouštěli na internetu. Porazila v tomto ohledu i Britney Spears nebo Taylor Swift.

Kdo chce Rihannu vidět naživo ještě před tím, než zmizí z pódií, může si udělat výlet do Polska. Již toto léto naši sousedé přivítají Rihannu na svém Open‘er air festivalu ve Gdyni.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Rihanna mizí ze scény. Zpěvačka si naordinuje roční dovolenou