Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Rihanna jde tvrdě na věc s novým videem Hard

Ivana Goláňová

Ivana Goláňová

23. 12. 2009

RihannaZpěvačka Rihanna vydala doslova hard hudební video, ve kterém hraje tvrdou vojenskou velitelku, co se s ničím nemaže. Singl Hard s raperem Young Jeezym pochází z alba Rated R. Pro získání ohlasů vzalo MTV News video na Times Square a v malém přehrávači je ukazovalo fanouškům.

Rihanna k videu Hard, Zdroj: rihanannow.com

Rihanna k videu Hard, Zdroj: rihanannow.com

V novém videu k písni Hard je Rihanna tvrdá žena, která řídí svou vojenskou jednotku, žena, která jde přes minové pole a kočka, která se nebojí se pošpinit.

Video pod režií Meliny Matsoukas mělo svou premiéru 17. prosince na MTV. Aby MTV News získalo nějaké reakce fanoušků, přineslo video na Times Square a zaznamenávalo komentáře. „Je to cool, protože to dobře ukazuje kam směřuje a odkud přišla, jak dospívala a jak se v poslední době potýkala s různými potížemi,“ řekl jeden z fanoušků. Sama Rihanna popsala své video jako něco vojenského. Navíc dodala: „Máme tanky, máme vojenskou jednotku, máme helikoptéry, máme výbušniny. Máme šikovné outfity a hodně kulek. Je to senzační!“

Song, na kterém se podílel raper Young Jeezy, je jeden ze singlů alba Rated R. To vyšlo 23. listopadu a v prvním týdnu se prodalo 181 tisíc jeho kopií.

The YouTube ID of -uyHFXZ9BuU& is invalid.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Rihanna jde tvrdě na věc s novým videem Hard