Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Režisér Vetřelce láká na hvězdy a hromadu kokainu ve filmu Konzultant

Vendula Kadlecová

Vendula Kadlecová

14. 7. 2013

Když spadnete do drogové závislosti, nejednou si tím podepíšete rozsudek smrti. Ale pokud vám nevyjde milionový obchod s jejich pašováním, tak vás ty pořádné problémy teprve čekají.

play-sharp-fill

Právník Michael Fassbender chce své finanční problémy vyřešit jednoduše, a pokud možno rychle. Bohužel ho nenapadne nic lepšího, než si domluvit kšeft, při kterém má přopašovat kokain za několik milionů dolarů přes mexické hranice.

Zdánlivě jednoduchý úkol se ale zvrtne v celou plejádu komplikací, nástrah, divokých honiček a životu nebezpečných chvilek, při nichž se zapotí nejeden z hrdinů.

FOTO: Konzultant - Michael Fassbender - CinemArt

Tenhle vyděšený výraz vás při pašování bude provázet pořád. Zdroj: CinemArt

Režie se tentokrát ujal Ridley Scott, který má na kontě více než dvacet úspěšných snímků, jako je Vetřelec, Gladiátor, Hannibal nebo nejnovější Prometheus. Společnost i kritici mírně zklamaní posledním jmenovaným dílem tohoto režiséra si od Konzultanta slibují hlavně Scottův návrat na špičku své režijní dovednosti.

Film kromě příběhu očividně sází také na herecké obsazení, protože se v něm objevilo nejedno hvězdné jméno. Snímek tak bude hostit celebrity, jako je Brad Pitt, Penelope Cruz nebo Cameron Diaz. České premiéry se dočkáme bohužel až koncem tohoto roku, a to konkrétně 28. listopadu.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Režisér Vetřelce láká na hvězdy a hromadu kokainu ve filmu Konzultant