Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Restaurace U Bílé labutě: V Lysé nad Labem jako doma

Samcová Jana

Samcová Jana

7. 1. 2010

bílá labutBudete-li mít cestu poblíž Lysé nad Labem, určitě se zastavte U Bílé labutě. Je to, jako kdybyste se zastavili u staré dobré tety. Mile přivítá, pohodlně usadí a nabídne parádní domácí dlabanec.

U Bílé labutě, Zdroj: labut.info

U Bílé labutě, Zdroj: labut.info

Hned u dveří Vás obklopí uklidňující zeleň. Právě tou je podnik vymalován, což navozuje příjemnou náladu a tělo automaticky přepíná na relaxační režim. U stolů se scházejí štamgasti, zatímco si vybíráte z rozmanitého jídelního lístku. Doba čekání na objednané jídlo ani nestojí za řeč, protože prakticky žádná neexistuje. Plné talíře přistanou na stole tak rychle, až člověka přepadne pocit, zda náhodou v mezičase neupadl do mikrospánku. Nebo zde panuje zkrátka tak milá atmosféra, že čekání samovolně uplyne jako voda.

Z nabízených pokrmů nezklamou nesmrtelné klasiky české kuchyně. Svíčková či vepřová pečeně se neomrzí nikdy. U Bílé labutě nechybí polední menu za lidové ceny s chutěmi pro gurmánské jazýčky. Bez větších problémů se tu nakrmí jak dietáři, tak ti, kterým maso zrovna moc nevoní. Zkrátka podnik jak má být. Zbývá doplnit, že v teplých měsících je v provozu letní zahrádka, čímž se z Bílé labutě stává oáza uvolnění, klidu a relaxace.

www.labut.info

ADRESA: Masarykova 523, 289 22  Lysá nad Labem

OTEVÍRACÍ DOBA: PO-ČT  11-23, PÁ-SO  11-24, NE 11-22

TIP NA JÍDLO: Sendvič Labuť 1 ks 129 Kč

Křupavá ciabatta s grilovanými kuřecími prsy, vejcem, slaninou a čerstvou zeleninou. Podáváno s hranolky Juliene.

HODNOCENÍ: 3***

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Restaurace U Bílé labutě: V Lysé nad Labem jako doma