Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Restaurace hotelu Kavka: Pohostinnost Českého ráje

Samcová Jana

Samcová Jana

24. 9. 2009

Zahrádka hotelu Kavka Po pěších túrách mezi skalními městy Českého ráje pořádně vyhládne. Čerstvý vzduch a spousta pohybu udělají své. Naplnit žaludky po náročných vycházkách je tedy skoro povinností. Spojit příjemné s užitečným pomůže hladovým turistům restaurace hotelu Kavka na Malé Skále.

Při vstupu do restaurace hotelu Kavka se před očima spontánně začnou rojit vzpomínky na školu v přírodě, kdy zejména při špatném počasí probíhala zábava ve společenských místnostech ubytovacího zařízení. Takovým prvním dojmem působí prostředí této restaurace. Pohodovou atmosféru přivádí k dokonalosti pocit, že nám za pár okamžiků přistane na stole vynikající krmě. Číšníci a číšnice jsou zde nadmíru úslužní a to i v momentech, kdy restaurace doslova praská ve švech. Za všech okolností zachovávají profesionalitu a ochotu vyhovět všem zákazníkovým přáním.

Restaurace hotelu Kavka, Zdroj: euroregin.cz

Restaurace hotelu Kavka, Zdroj: euroregin.cz

Velmi příjemnou záležitostí této restaurace je přilehlá zahrádka. Obrovské stoly jsou zárukou, že ani početné skupiny či rodiny s dětmi nebudou muset sedět odděleně. Zahrádka je obklopena bohatými přírodními krásami s vyhlídkou na skalní scenérie. Chuťové buňky plně uspokojí široká paleta steaků, rybích pokrmů, specialit. Zkrátka nepřijdou ani příznivci bezmasé stravy, i na vegetariány je pamatováno. V nabídce nechybí ani pestrá škála vín. Zde je strávníkova spokojenost prioritou podniku.

ADRESA: Hotel Kavka *** / ** Vranové 159, Malá Skála, 468 31

TIP NA JÍDLO: Drůbeží játra na cibulce (100 g) 44,-

TIP NA PITÍ: CABERNET SAUVIGNON – Carmenere 240,- / 0,75 l

HODNOCENÍ: 3***

Foto v perexu: hotel-cz.moonface.cz

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Restaurace hotelu Kavka: Pohostinnost Českého ráje