Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Restaurace a bowling Zlatá kovadlina: Pivo o stupeň lepší

Samcová Jana

Samcová Jana

21. 1. 2010

V ponuré čtvrti, která už leccos pamatuje, se dobrá restaurace nehledá snadno. O to více potěší, když člověk narazí na podnik, který splňuje všechny gastronomické požadavky a nabídne i něco navíc. Takovým jídelním klenotem je restaurace Zlatá kovadlina v pražských Holešovicích.

Kromě plných bříšek si odsud můžete odnést i několik světlých společenských okamžiků v podobě oblíbené hry bowling. Bowling je prý zábavou pro ty, kteří už odrostli diskotékovým hrátkám, ale jsou ještě příliš mladí na to, aby volné večery trávili doma. Nakolik je toto tvrzení pravdivé, dokazuje snad jen restaurace Zlatá kovadlina, v níž se shazováním kuželek baví všechny generace. Bowling je zde významným lákadlem, ale nejen díky němu se Zlatá kovadlina těší vysoké oblibě.

Zlatá kovadlina se pyšní o stupeň lepším pivem. Specialitou tohoto podniku jsou značky Zlatopramen a Březňák. Jiné pivo zde bohužel nedostanete. Snad jen s výjimkou nealkoholického Clausthalera v lahvi. Nicméně nejen z piva je člověk živ. Nepříliš pestrý pivní lístek vhodně doplňují vína, destiláty, teplé nápoje, aperitivy a limonády. Jídelní lístek je o poznání vstřícnější. Nabízí od všeho něco a uspokojí všechny mlsné jazýčky. Obzvlášť výrazná je nabídka bezmasých jídel, což ve většině podniků, kde vás přinejlepším odbydou smaženým sýrem, nebývá zvykem. Do služeb zákazníkům je zahrnuto polední menu, úhrada platebními kartami i stravenkami, možnost rezervace stolu, kromě bowlingu i šipky a velkoplošná projekce. Co dodat? Snad jen brzy zde na viděnou.

ADRESA: Komunardů 1091/36, 170 00 Praha 7

OTEVÍRACÍ DOBA:

PO – ČT        11 – 23 hod

PÁ                11 – 24 hod

SO                12 – 24 hod

NE a svátky 12 – 22 hod

TIP NA JÍDLO: Bramboračka staré kovářky v chlebovém bochníčku 45,-

TIP NA PITÍ: Káva Zlatá kovadlina 55,-

(káva, vaječný sen oříšek, šlehačka)

HODNOCENÍ: 4****

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Restaurace a bowling Zlatá kovadlina: Pivo o stupeň lepší