Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Respect Festival 2010 přidá do Prahy alternativní hudbu

Vlastimil Blažek

Vlastimil Blažek

7. 6. 2010

Anthony JosephFestivalová sezóna se pomalu, ale jistě roztáčí. Dalším z českých festivalů bude pražský Respect Festival, který přivítá možná poněkud nezvyklé alternativní kapely a programy.

Anthony Joseph, Zdroj:archiv

Anthony Joseph, Zdroj:archiv

V pátek 18. června to vypukne se skupinou říkající si Anthony Joseph & Spasm Band featuring Joe Bowie, kteří přítomné pobaví směsicí voodoo funku s hip-hopem a africkou magií.

>>> Položit dotaz můžete už nyní zde. <<<

Trio Kazanchis a Longital rozhýbou svalové ústrojí návštěvníkům ještě v tentýž den. A kdo by toho měl stále málo, může to rozjet hned v sobotu znovu.

Senegalští Orchestra Baobab, jejichž kořeny sahají hodně hluboko, ještě do prvních let africké nezávislosti, slibují velice dobrou podívanou. V patách jim budou Yat-Kha, Trio Joubran, Assurd a Mário Bihári.

Čajovna, kavárna, pivo, maso na grilu, ochutnávka maďarských vín a klobásy, vegetariánské občerstvení, vietnamská kuchyně, africké občerstvení, výrobky rukodělných dílen a speciální programy pro děti, to jsou další lákadla letošního Respect Festivalu, který hostí pražský ostrov Štvanice ve dnech 18. a 19. června. Vstupenky na akci můžete koupit už nyní online zde.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Respect Festival 2010 přidá do Prahy alternativní hudbu