Regina Spektor v nové písni vzkazuje fanouškům: Máte čas

Americká zpěvačka s ruskými kořeny pořádně osladila svůj playlist. Svůj nový hit You’ve Got Time ozdobila elektrickou kytarou.

FOTO: Regina Spektor
Regina Spektor za měsíc zakoncertuje v Praze. Zdroj: Sire Records

Píseň Regina Spektor napsala a otextovala pro seriál Orange Is The New Black, který měl na TV obrazovkách premiéru 11. července. Dramatický seriál, který má podtitul My Year In a Women´s Prison (Můj rok v ženském vězení) režíroval Piper Kerman a hlavními hvězdami se staly Taylor Schilling a Jason Biggs.

Je to poprvé, co tak můžeme slyšet nový materiál od vydání Reginina zatím posledního alba. To se jmenuje What We Saw From The Cheap Seats a je v pořadí šesté studiové album Spektorové.

Za měsíc ji uslyší i Praha

Nová skladba se však od materiálu na poslední desce velice výrazně liší. Přibyla elektrická kytara, která skladbě dodává tempo a dynamiku. O tradiční klavír, který zpěvačku tak charakterizuje, však nepřijdete.

V létě se Regina nově také objeví s Willem Masonem a Boneheadem, někdejším členem kapely Oasis, v nové skupině Parlour Flames, se kterou letos zahraje na několika britských festivalech. Pokud nechcete jezdit až do Velké Británie, můžete zajít na koncert 13. srpna na Pražský hrad. Zde Regina vystoupí v rámci jazzových koncertů. Nemáte-li však lístek, na koncert už se nedostanete. Je vyprodáno.

Regina Spektor v nové písni vzkazuje fanouškům: Máte čas
Ohodnoťte tento článek


Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*