Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Reel Big Fish přijedou v únoru do Prahy

Vojtěch Koval

Vojtěch Koval

13. 1. 2011

foto: Reel Big FishSka punkoví showmani Reel Big Fish se po několika letech vrací do Prahy, v pondělí 7. února vystoupí v Lucerna Music Baru. Tato kalifornská kapela vždy své posluchače bavila zábavnými texty, ale třeba také předělávkami populárních hitů.

foto: Reel Big Fish

Reel Big Fish, Zdroj: oficiální web kapely

Po několika letech se do Prahy vrací ska punkoví blázni Reel Big Fish, parta kalifornských muzikantů, kteří se ve svých textech nebojí říct, co doopravdy chtějí – například vaše přítelkyně. 7. února vystoupí v Lucerna Music Baru. Pánové se budou smát, ženy a dívky budou ječet.

Reel Big Fish se proslavili především díky desce Turn The Radio Off. Přes ska punkovou tvorbu dokázali oslovit široké masy a zařadili se po bok slavných kapel, jako jsou No Doubt nebo Sublime. Velkou popularitu jim kromě singlu Sell Out z roku 1997 vynesla také předělávka skladby Take On Me od norské skupiny A-Ha, která se objevila ve filmu BASEketball z roku 1998.

Vstupenky zakoupíte on-line za 365 korun zde

Reel Big Fish za svou kariéru vydali sedm desek, mezi lety 2000 a 2005 dostali šanci vydávat na major labelu, nakonec se ovšem vrátili k nezávislému vydavatelství, u kterého zůstali dodnes. Kromě toho mají za sebou několik set koncertů po celém světě.

Pod vedením charizmatického showmana a zakladatele kapely Aarona Barretta na svých vystoupeních rozpoutávají velkou party, která strhne všechny v sále. Můžeme se jen těšit, které ze svých několika desítek hitů si pro nás tito ska punkoví cvoci na únorový koncert připravili.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Reel Big Fish přijedou v únoru do Prahy