Menu
TOPZINE.cz
Studentský život

Ředitel školy hájí nahaté studentské video

Zuzana Černá

Zuzana Černá

7. 12. 2010

FOTO: KrávaŘeditel střední zemědělské školy ve Švédsku hájí video, ve kterém nazí studenti skotačí na farmě se zvířaty a jezdí v traktorech. Video teď koluje po internetu.

FOTO: Kráva

Ilustrační foto, Foto: Pavel Cizner, Topzine.cz

Peter Gustavsson si nemyslí, že by osmiminutový klip byl něco proti veřejnému pořádku. „Takové věci se prostě stávají,“ poznamenal. „Není nic špatného na tom být nahý. To se pořád může, ne? Ten film je opravdu spíš milý. Nikdo tam není opilý, není tam žádný alkohol, žádné drogy. Je to prostě parta nahých dětí, které se baví,“ dodal Gustavsson.

Video s rozkošným názvem Dcery farmy začíná snovou scénou nahého chlapíka v posteli se dvěma ženami. Všichni jsou nazí. Po studentském kabaretním večeru holky utečou a zcela nepochopitelně nechají další dvě nahé, svázané ženy s roubíkem v přívěsu kamionu.

Další scény ukazují polonahé muže s prasaty, trio žen vystavující svá ňadra vedle krav nebo jinou ženu, která sedí na neosedlaném koni a vyzývavě špulí zadek.

Klip v žádné části neukazuje pohlavní orgány ani bradavky.

V Německu nazí studenti protestují

Desítky nahých studentů v Berlíně statečně čelily teplotám kolem bodu mrazu, aby protestovaly proti seškrtání rozpočtů univerzit.

Čtyřicítka pobíhajících studentů překvapila davy lidí na předvánočních nákupech. Na plakátech se objevila hesla jako Jsme tu, jsme nazí a škrtání výdajů na vzdělání je blbost! Jde o zatím poslední protest za uplynulé tři týdny. Třem berlínským univerzitám chce vláda sebrat asi 90 milionů dolarů.

Většina německých univerzit nevybírá školné. Vláda teď chce školné zavést. V Německu jsou asi dva miliony vysokoškoláků.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Ředitel školy hájí nahaté studentské video