×
TOPZINE.cz

Redaktorky i redaktoři magazínu Topzine.cz nafotili akty, podívejte se!

FOTO: Ženský akt
Tušíte, která redaktorka se tu svléká?, Foto: Pavel Cizner, Topzine.cz

Máte na stránkách magazínu Topzine.cz svou oblíbenou redaktorku nebo svého oblíbeného redaktora? Od září se s nimi budete moci setkávat dennodenně u sebe doma, a to na stránkách našeho sexy kalendáře!

Tušíte, která redaktorka se tu svléká?, Foto: Pavel Cizner, Topzine.cz

Pokud jste pravidelnými návštěvníky magazínu Topzine.cz, určitě vás potěší kalendář, který plánujeme vydat k 1. září 2011! Toto datum je pro nás symbolické: my všichni, co Topzine.cz vytváříme, jsme studenti, a tak jsou pro nás školní, resp. akademické roky daleko důležitější než roky kalendářní. A abychom vám letos školní docházku zpříjemnili, rozhodli jsme se nafotit kalendář aktů.

Krásky a zvířata

Není nic neobvyklého na tom, že se dvanáct krásných mladých dam nechá vyfotit jen tak v negližé (a mnohdy ani to ne), ale najít v jednom kalendáři dvanáct charismatických svalovců? To už tak obvyklé není. A protože víme, že studenti penězi zrovna neoplývají, nabízíme vám dva kalendáře za cenu jednoho! Tedy, abyste nás špatně nepochopili: pokud si Topzine-kalendář koupíte, objevíte na každé straně ženský i mužský akt.  Papír má přeci dvě strany, ne?

FOTO: Orgasmus
Šťastná to meruňka!, Foto: Martin Koubek, Topzine.cz

Rozhodně nečekejte nic mainstreamového a okoukaného: Vojta Koval pózuje jen se svou baskytarou, ředitel médií Radek Lang si zase během focení vyzkoušel bandáž z filmové pásky, do níž ho (velmi ochotně a rád) zašmodrchal náš tiskový mluvčí Roman Čelechovský. Věrní fanoušci Topzinu se pak mohou těšit na tradiční nahé foto Martina Pešky.

A jaká podívaná čeká na pány? Své ladné křivky ukázaly holky z filmové rubriky: Nela Christovová a Pája Nouzová. V knihkupectví jsme fotili jen do brýlí oděnou korektorku Andy Pasternákovou, v roli modelky se objevila i obchodní ředitelka Markétka Prošková. A vězte, že v latexu jí to fakt sekne!

Jestli si na stěnu budete moci pověsit také sexy fotografii Vlasty Blažka anebo Jany Peroutkové, to už neprozradíme. Nechte svou fantazii pracovat naplno a těšte se na konec školního roku 2010/2011. Tehdy se totiž kalendář, který nafotili naši fotografové, začne prodávat! Pokud tedy náš aprílový nápad realizujeme…

Jak se Vám líbil tento článek?

Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..