Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Redaktorky i redaktoři magazínu Topzine.cz nafotili akty, podívejte se!

Eva Marková

Eva Marková

1. 4. 2011

Máte na stránkách magazínu Topzine.cz svou oblíbenou redaktorku nebo svého oblíbeného redaktora? Od září se s nimi budete moci setkávat dennodenně u sebe doma, a to na stránkách našeho sexy kalendáře!

Pokud jste pravidelnými návštěvníky magazínu Topzine.cz, určitě vás potěší kalendář, který plánujeme vydat k 1. září 2011! Toto datum je pro nás symbolické: my všichni, co Topzine.cz vytváříme, jsme studenti, a tak jsou pro nás školní, resp. akademické roky daleko důležitější než roky kalendářní. A abychom vám letos školní docházku zpříjemnili, rozhodli jsme se nafotit kalendář aktů.

Krásky a zvířata

Není nic neobvyklého na tom, že se dvanáct krásných mladých dam nechá vyfotit jen tak v negližé (a mnohdy ani to ne), ale najít v jednom kalendáři dvanáct charismatických svalovců? To už tak obvyklé není. A protože víme, že studenti penězi zrovna neoplývají, nabízíme vám dva kalendáře za cenu jednoho! Tedy, abyste nás špatně nepochopili: pokud si Topzine-kalendář koupíte, objevíte na každé straně ženský i mužský akt.  Papír má přeci dvě strany, ne?

FOTO: Orgasmus

Šťastná to meruňka!, Foto: Martin Koubek, Topzine.cz

Rozhodně nečekejte nic mainstreamového a okoukaného: Vojta Koval pózuje jen se svou baskytarou, ředitel médií Radek Lang si zase během focení vyzkoušel bandáž z filmové pásky, do níž ho (velmi ochotně a rád) zašmodrchal náš tiskový mluvčí Roman Čelechovský. Věrní fanoušci Topzinu se pak mohou těšit na tradiční nahé foto Martina Pešky.

A jaká podívaná čeká na pány? Své ladné křivky ukázaly holky z filmové rubriky: Nela Christovová a Pája Nouzová. V knihkupectví jsme fotili jen do brýlí oděnou korektorku Andy Pasternákovou, v roli modelky se objevila i obchodní ředitelka Markétka Prošková. A vězte, že v latexu jí to fakt sekne!

Jestli si na stěnu budete moci pověsit také sexy fotografii Vlasty Blažka anebo Jany Peroutkové, to už neprozradíme. Nechte svou fantazii pracovat naplno a těšte se na konec školního roku 2010/2011. Tehdy se totiž kalendář, který nafotili naši fotografové, začne prodávat! Pokud tedy náš aprílový nápad realizujeme…

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Redaktorky i redaktoři magazínu Topzine.cz nafotili akty, podívejte se!