Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Red Bull Soundclash postaví do ringu Monkey Business proti Tata Bojs. Vzkaz pro fanoušky? Šetřete hlasivky!

Hana Dittrichová

Hana Dittrichová

11. 4. 2010

Tata Bojs !Vstupenky!Originální souboj dvou domácích kapel chystá na 16. dubna unikátní projekt Red Bull Soundclash. Večer, při kterém svůj talent v neobvyklých situacích poměří dvě hudební skupiny, se po úspěchu v mnoha ostatních zemích světa letos dostává i k nám. Prvními soupeři jsou Monkey Business a Tata Bojs. Kupte si vstupenky online už teď.

Tata Bojs na Colours of Ostrava, Foto: Dušan Takáč, Topzine.cz

Tata Bojs na Colours of Ostrava, Foto: Dušan Takáč, Topzine.cz

Pražský SaSaZu klub zažije akci, jakou u nás nikdo nepamatuje. Dvě kapely soupeřící o přízeň posluchačů nečeká žádná procházka růžovým sadem, ale pořádně náročné úkoly. Po jejich provedení pak přítomní speciálním způsobem zvolí tu lepší.

>>> Koupit vstupenky za 500 korun zde <<<

Zahřívací kolo bude spíš jen ukázkou toho, co skupiny umí při normálních koncertech, ale po něm rozjedou pořádnou show. Celá soutěž je koncipována do pěti částí, kdy každá z nich představuje pro členy kapel jinou výzvu. O vítězi pak na pokyn moderátora Tomáše Hanáka rozhodnou diváci svým křikem, dupáním, pískáním, potleskem a dalšími zvukovými projevy. Počítat se bude každý decibel!

Monkey Business nebo Tata Bojs? Aneb vyhrává ten, kdo má hlasitější fanoušky

Na rozjezd musí obě kapely zahrát předem vybraný cover song ve vlastní úpravě. V druhém kole jedna ze soupeřících skupin začne hrát skladbu, kterou pak druhá skupina podle svého hudebního citu a vkusu dokončí. Urputný boj o vítězství bude pokračovat dalším speciálním úkolem. Monkey Business i Tata Bojs musí vzít tři své písničky a předělat je do tří odlišních hudebních žánrů. Závěrečnou částí bude song, na který se k oběma kapelám připojí tajný host.

Jestli chcete vidět pořádné hudební napětí, už teď přestaňte mluvit, pokud to není nezbytně nutné, protože vaše hlasivky dostanou 16. dubna v SaSaZu klubu hodně zabrat. Ale zlato pro Monkey Business či Tata Bojs za to rozhodně stojí!

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Red Bull Soundclash postaví do ringu Monkey Business proti Tata Bojs. Vzkaz pro fanoušky? Šetřete hlasivky!