Menu
TOPZINE.cz
Literární soutěže 2023

Recenzentská soutěž s nakladatelstvím Laser-books pokračuje!

Redakce

Redakce

21. 10. 2009

Už je to možná pár dní, co jsme se o této soutěži na Topzinu zmiňovali, veřte však, že stále ještě neskončila. Zúčastnit se a vyhrát máte pořád ještě šanci, tak neváhejte! Nedávno bylo uzavřeno druhé a třetí kolo, uvnitř najdete jejich výsledky.

Druhé kolo

Vítěz byl jednoznačný a navíc jednohlasný, Fantasy planet si druhé kolo pojistilo dvojicí recenzí a výsledkem je další vítězství, tentokrát díky skvělé recenzi Borise Hokra. Ovšem ani další recenze nebyly vůbec špatné. Nakonec si druhé místo velmi těsně zajistila Kamila Vozáková a v těsném sledu ji následovali Martin Kudláč a Jan Pechanec. Ovšem ve třetím kole nás čekají Lži Lockeho Lamory a neuvěřitelných jedenáct recenzí, to bude teprve souboj! Soutěž se stále teprve rozjíždí a pořád máte šanci se do ní zapojit i vy.

Ve druhém kole u nás bohužel žádná recenze nevyšla.

Třetí kolo

Nakladatelství Laser-books uzavřelo třetí kolo recenzentské soutěže. A tentokrát jsme při vyhodnocování dostali opravdu zabrat. Rekordních jedenáct recenzí si vyžádalo o trochu víc času, než jsme čekali. Nakonec jsme se rozhodovali mezi Martinem Bedečem a Lukášem Vaníčkem, ovšem za zmínku stojí i další články, zvláště ty od Jakuba Ehrenbergera a Martina Stručovského (velké plus za originalitu). Hned několik ostatních dělilo od čtyř bodů jen velmi málo. Jednoduše se sešlo mnoho dobrých recenzí a nezbývá než se těšit na další kolo. Vítězem se nakonec stal Lukáš Vaníček, který tak vybojoval první triumf serveru Topzine. Gratulujeme! Pro ty z vás, kdo ještě váhají, zapojte se. Ve hře je stále cena pro skokana s největším ziskem bodů za první dva měsíce. Domluvte si se šéfredaktorem některého z webzinů recenzní výtisk Zjizvené noci od Alana Campbella!

Zlodějna v režii Scotta Lynche – Lži Lockeho Lamory (Lukáš Vaníček)
Herecký koncert Lockeho Lamory v prvotině Scotta Lynche (Jakub Ehrenberger)
Nepovedený debutový román Scotta Lynche Lži Lockeho Lamory (Jan Nohovec)

Zapojte se a vyhrajte!

Pokud se chcete zapojit do dalších kol a psát recenze pro Topzine, nabízíme vám exkluzivní nabídku spolupráce. V současné době probíhá čtvrté kolo s knihou Elizabeth Bearové Zakalená, v listopadu se rozjede páté kolo s dlouho očekávanými tituly Zjizvená noc Alana Campbella a Učedník Alvin Orsona Scotta Carda. Pravidla soutěže naleznete v jednom z našich starších příspevků do Redakčního blogu.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Recenzentská soutěž s nakladatelstvím Laser-books pokračuje!