Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Rapující farmáři parodují LMFAO. I pěstování kukuřice může být sexy

Trojice bratrů z Kansasu složila netradiční poklonu farmářské práci. Bratři Petersonovi na internetu prezentují svou osobitou verzi hitu Sexy and I Know It od americké formace LMFAO.

Farmáři parodují LMFAO

Bratři Petersonovi si ve svém videu utahují z LMFAO. Zdroj: youtube.com

Píseň kluci překřtili na I‘m Farming and I Grow It, tedy volně přeloženo Farmařím a pěstuji. Video, které k parodii podomácku natočili, sklízí na síti nadšený ohlas od mnoha pobavených diváků. Není divu, autoři v něm projevují kromě přirozeného smyslu pro komiku také značnou invenci, co se choreografie týče.

Původní text Sexy and I Know It zapadá spíše do prostředí barů a večírků, na nichž se vzájemně ze všech sil okouzlují mladí, krásní a perspektivní lidé. V pojetí trojice farmářských synků se píseň přesunula do zcela odlišných kulis. Chlapci v klipu pějí ódy na farmaření, například: Pro své rostlinky mám vášeň a nebojím se to dát najevo, farmařím a pěstuji! Za nimi se rýsují širé lány obilí, traktory a stáda krav.

Při tvorbě tohoto pozoruhodného počinu kluci čerpali ze svého vlastního života. Sami totiž žijí na rodinné farmě a odmala jsou zvyklí se zapojovat do práce. Autorem parodie je nejstarší z bratří Petersonových, Greg.

Zmíněná píseň od LMFAO mu podle jeho slov lezla na nervy natolik, že se spontánně rozhodl některá slova pozměnit a dodat jí charakter popěvku propagujícího kansaské zemědělství.

Respektujte zemědělce, přátelé

Greg zároveň přiznává, že měl v úmyslu tímto způsobem vyzdvihnout poctivou práci amerických farmářů, kteří se činí od úsvitu do setmění, aby svým spoluobčanům zajistili dostatek potravin. Tento trend jakéhosi díkůvzdání domácím pěstitelům se podle dostupných zpráv v USA poslední dobou šíří.

Ve videoklipu chlapci mimo jiné navštíví supermarket a poukazují na to, že mnoho zboží by nestálo na policích, nebýt činorodosti farmářů. Třímajíce krabici cereálií či tácek hovězího naléhavě deklamují: všechny musíme nakrmit!

Na jejich kanálu na serveru YouTube se zatím obdobné video neobjevilo, ale třeba bude pokračování následovat. Mezitím si zde můžeme krátit čekání a pokochat se třeba záběry ze sklizně obilí, krmení dobytka či videem zachycujícím roztomilé telátko.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Rapující farmáři parodují LMFAO. I pěstování kukuřice může být sexy