Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Rapper Diddy si zahrál v seriálu Panství Downton. Tvůrci o tom nevěděli

Redakce

Redakce

18. 5. 2013

Americký rapper P. Diddy chtěl být novou postavou v britském výpravném seriálu Panství Downton. Ve středu 15. 5. vypustil do světa pomocí Twitteru informaci, že v seriálu bude hrát Lorda Wilcotta, ovšem nikdo z tvůrců o jeho účasti v seriálu nic netušil.

FOTO: P. Diddy

P. Diddy Zdroj: myspace.com

O den později se ukázalo, že vzniklo video, kde v ukázkách z nové řady seriálu byl opravdu P. Diddy. Nicméně video bylo pod záštitou stránky FunnyOrDie.com, již vede komik a herec Will Ferrell (Noc v Roxbury, Ledově ostří). Rapper a tanečník je do scén vložen pomocí triků, stejně jako na oficiální plakát seriálu.

Diddy jako nový majitel sídla Downton

Sami tvůrci se vyjádřili, že by nová řada měla obsahovat více černošských postav, což zřejmě byl ten spouštěcí mechanismus pro toto video. Diddy, který má i vlastní módní značku Sean John, je podle časopisu Forbes nejbohatším hip-hopovým umělcem. V ukázkách je bohatým novým majitelem sídla Downton.

Televizní minisérie z pera Juliana Fellowese už si brzy odbude čtvrtou řadu. Mluvčí společnosti PBS, Carrie Johnson, celou aféru okolo účasti Diddyho v seriálu vyvrátila. Rapper, navzdory tomu, že už má herecké zkušenosti například z Plesu příšer, si bude muset na svůj seriál ještě počkat.

Nutno říci, že by Diddy dal svému oblíbenému seriálu, jenž se odehrává na začátku 20. století, poněkud zajímavý spád. Vtip, který byl z videa znát, určitě není k zahození. Seriál Panství Downton nicméně dostal i bez Diddyho několik mezinárodních ocenění.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Rapper Diddy si zahrál v seriálu Panství Downton. Tvůrci o tom nevěděli