Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Rammstein po 4 letech pauzy nezklamali: 18+

Redakce

Redakce

8. 11. 2009

Rammstein_PussySingle2009 Průřez videotékou německé kapely Rammstein je určitě bohatý. Sex, latex, sado-maso a jiné sexuální hrátky. S tímhle se setkáme v novém videoklipu téhle divoké sebranky. Ale v jejich hojné videotéce se toho najde mnohem víc!

Rammstein, Zdroj: archiv vydavatelství

Rammstein, Zdroj: archiv vydavatelství

Uplynuly 4 roky od posledního počinu německé kapely Rammstein. A protože čtyři roky jsou dlouhá doba, museli to tito provokatéři pořádne rozjet. Nový videoklip, který se jmenuje Pussy, tedy rozhodně má čím šokovat. Asi po třech minutách se proměňuje v regulérní porgnografii. Mastrurbace, latex a dojde i na sado-maso. Není divu, že v USA si ho neužijí a ne jen oni. Na serveru youtube se již objevila značně cenzurovaná verze.

Zde máte k zhlédnutí cenzurovanou verzi

Jeden z nejznámější singlů je bezpochyby Amerika pocházející ze stejnojmenného alba.

U songu Ohne Dich nám Rammstein ukazuje svou druhou, přívětivější tvář a dokazuje, že umí zahrát i náladovější nahrávku.

Song Feuer frei!, který znáte určitě také pod údernějším názvem Bang Bang, pochází ze stejnojmenného alba Feuer frei! Tato nahrávka se také objevila v soundtracku k filmu xXx s Vinem Dieslem.

A na konec jedno z nejstarších videí na youtube je tohle neoficiální. Užijte si trošku něčeho jiného, než jsme u Rammsteinů zvyklí :)

A pro zvídavé máme i jedno oficiální video:

http://visit-x.net/rammstein/

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Rammstein po 4 letech pauzy nezklamali: 18+