Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Ráj na zemi v Il Giardino

Redakce

Redakce

16. 2. 2010

Pokud hledáte místo, kde si můžete u dobrého jídla odpočinout od celodenního stresu a shonu, pak rozhodně musíte navštívit Ristorante Il Giardino v pražském Braníku!

Tento příjemný podnik s domáckou atmosférou se nachází v klidné uličce poblíž Branického náměstí. První příjemnou skutečností je, že se nachází pouhé dvě minuty cesty od zastávky autobusů 198, 197, 192 a 196, kterými se dostanete do/z centra za pár minut.

Další překvapení vás čeká v samotném vzhledu restaurace, v úžasném sladění světle žluté a zelené s dřevěnými obklady. V létě je možné k posezení využít i zahradu venku, kde stojí stoly přímo na trávníku a u stromů, takže nemáte pocit žádné umělosti. Hned poté, co vstoupíte, vám milá obsluha doporučí, kam byste se mohli posadit a i nadále vám věnuje plnou pozornost.

Zdroj: restaurace.cz

Zdroj: restaurace.cz

Z jídel máte na výběr velké množství pizz, těstovin, salátů, ale také masa přímo z grilu – záleží tedy jen na vaší chuti! Příprava jídel netrvá dlouho, a vy si tak nemusíte kazit chuť dlouhým čekáním na svou objednávku. Znalci si mohou k jídlu objednat i velmi kvalitní vína, která sice nejsou uvedena ve vinném listu, ale nacházejí se ve sklepní části podniku volně k prohlédnutí.

Platit se zde dá hotově i kartou a rozhodně vás hned poté nikdo nezačne vyhazovat od stolu.

Tato restaurace je vhodná jak pro přátelské setkání, romantické večeře ve dvou, tak i pro velké firemní akce nebo dokonce svatby. Velmi pozitivní přístup zde mají i k maminkám s kočárky a malými dětmi.

Pokud někdy zavítáte na Prahu 4, rozhodně si nenechte zajít neobvyklý chuťový i vjemový zážitek v Ristorante Il Giardino!

www.ilgiardino.cz

ADRESA: Bezová 1789/6, Praha 4, Braník

TIP NA JÍDLO: Lasagne alla Bolognese (165Kč), Dijonai + hranolky (222Kč)

TIP NA PITÍ: 0,5l Staropramen ležák 12° (35Kč)

HODNOCENÍ: 5*****

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Ráj na zemi v Il Giardino