Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Rafinované společenské šaty vám navrhne Alice Abraham

Redakce

Redakce

29. 1. 2011

FOTO: Model návrhářky Alice AbrahamAlice Abraham patří k elitě českých módních návrhářů. Tvoří dámské oblečení a její doménou jsou společenské šaty, které obléká nejedna česká celebrita. Podívejte se na ně!

FOTO: Model návrhářky Alice Abraham

Dlouhé šaty s leopardím vzorem, Zdroj: aliceabraham.com

Že bude návrhářkou, se údajně rozhodla už v pěti letech, kdy ji, víc než cokoli jiného, bavilo kreslit krásně oblečené princezny. Vystudovala Vysokou školu strojní a textilní v Liberci a poté se naplno začala věnovat kariéře návrhářky. Do podvědomí české módní scény vstoupila v roce 1997, kdy se uskutečnila její první módní přehlídka a oblečení z její kolekce se objevilo v lifestylovém magazínu ELLE.

FOTO: Modely návrhářky Alice Abraham

Krásné večerní šaty

V roce 2000 otevřela v Praze svůj první butik. Jako jedna z mála českých návrhářů se může pyšnit i butiky v zahraničí. Své kolekce prodává v Monaku, Londýně a sezónně i v St. Tropez.

Její oblečení je charakteristické svou ženskostí, rafinovaností a elegancí. Model od Alice Abraham vám zajistí, že budete nepřehlédnutelná!

FOTO: Modely návrhářky Alice Abraham

Krásné společenské šaty

Její společenské šaty si dokonce oblíbila řada celebrit jako třeba Michaela Jílková, Lucie Borhyová nebo Sisa Sklovská. Některé známé dámy měly dokonce navrženy svatební šaty od této návrhářky, jako třeba Gábina Partyšová.

Návrhářka ráda tvoří šaty s hlubokými výstřihy a rozparky. Při práci používá zásadně jen kvalitní materiály, které se snaží respektovat tak, aby výsledné modely podtrhly krásu nositelek a přitom nepotlačily jejich osobnost.

FOTO: Modely návrhářky Alice Abraham

Krásné společenské šaty

Šaty od Alice Abraham sice nejsou levnou záležitostí, ale jak ona sama říká – rozhodně se nejedná o modely pro jednu sezónu. Alespoň jedny úchvatné a skvěle padnoucí společenské šaty by měla vlastnit každá žena! A pokud investuje do modelu této návrhářky, můžete si být jistá, že v nich budete okouzlovat nejednu sezónu.

Dalším kouskem, který Alice Abraham ráda navrhuje, jsou luxusní halenky. Můžete si je vzít jak do společnosti, tak běžně ven, třeba k džínům jako součást uvolněného, ale přesto promyšleného kousku.

FOTO: Modely návrhářky Alice Abraham

Různé halenky

Na vlastní oči můžete obdivovat kolekce Alice Abraham v pražském butiku ve Vodičkově ulici nebo si rovnou nějaký pořídit.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Rafinované společenské šaty vám navrhne Alice Abraham