Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Rachel Weisz a režisér Darren Aronofsky se rozešli kvůli agentovi 007

Pavlína Nouzová

Pavlína Nouzová

13. 11. 2010

Rachel Weisz se definitivně rozešla s režisérem Darrenem Aronofskym po jejich devítiletém vztahu. Několikrát se o nich psalo jako o výborném páru jak po stránce partnerské, tak pracovní. Kdo by si totiž nevzpomněl na romantickou Fontánu…

Rachel Weisz můžete znát z filmů Fontána nebo Mumie, Zdroj: distributor filmu

Ona si zde zahrála hlavní ženskou roli po boku Hugha Jackmana, Aronofsky snímek režíroval a vysloužil si uznání mnoha diváků – přesto nakonec nezískal ani nominaci na Oscara. Už během filmování Fontány z roku 2006 ale procházel jejich vztah takovým napětím, že se málem rozešli.

K definitivnímu sbohem došlo až tento týden. Pár spolu již několik měsíců nežil, a tak to byla jen otázka času. Podle jejich slov ale zůstanou dál přátelé (jak jinak) a budou se společně starat o svého čtyřletého syna. V kuloárech se také mluví o možném důvodu rozpadu jejich vztahu – prý za tím stojí představitel Jamese Bonda, anglický fešák Daniel Craig. S Rachel se totiž seznámili při natáčení mysteriózního thrilleru Dream House. Ani jeden z herců ale tuto informaci nepotvrdil.

Dalšími známými filmy Darrena Aronofskyho je z poslední doby Wrestler nebo kultovní drogové drama Requiem za sen. Rachel Weisz se naposledy objevila v českých kinech v historické Agoře a kromě zmíněného Dream Housu ještě natáčí western Upbound Captives, opět po boku Hugha Jackmana. Ten na jejich společnou práci ve Fontáně vzpomíná s úsměvem – o jejím obsazení musel totiž jejího starýho dlouze přesvědčovat.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Rachel Weisz a režisér Darren Aronofsky se rozešli kvůli agentovi 007