Menu
TOPZINE.cz
Cestování

Putování s dinosaury v O2 Areně prodlouženo. Vstupenky v prodeji!

Samcová Jana

Samcová Jana

4. 2. 2010

dinosaurusPro obrovský zájem diváků zůstává rodinná show Putování s dinosaury v pražské O2 Areně o jedno vystoupení déle. K původním osmi představením přibude i deváté, a to v neděli 21. února od 19 hodin. Vstupenky jsou k mání ode dneška!

Putování s dinosaury, Zdroj: Live Nation Czech Republic

Putování s dinosaury, Zdroj: Live Nation Czech Republic

Světoznámá show dorazí do O2 Areny v sedmadvaceti kamionech a v České republice startuje 17. února. Na návštěvníky čeká jedna z nejúžasnějších podívaných, jaká kdy byla k vidění. Dinosauři se divákům představí v životní velikosti a ve svém přirozeném prostředí. Organizátoři slibují výjimečnou sugestivnost, která stimuluje lidskou představivost tak, až si diváci myslí, že sledují reálné dinosaury.

Show pro děti i dospělé pochází z Austrálie, kde byla uvedena roku 2007 s obrovským ohlasem a vyprodanými halami. Následovalo neméně úspěšné turné po USA. Za více než dva roky se podařilo utržit přes 90 milionů dolarů a dinosaury v akci zhlédly dva miliony diváků. Jen v Praze se doposud prodalo více jak 50 000 vstupenek!

V programu vystoupí celkem dvacet řvoucích dinosaurů v čele s Tyranosaurem Rexem, Stegosaurem nebo Brachiosaurem. V show je zobrazen kompletní vývoj dinosaurů včetně návaznosti na klimatické a tektonické změny. „V prvním dějství dinosauři napochodují do arény, skřípou zuby a vyvádějí. Paleontolog přitom popisuje jednotlivé části jejich těl. Ve druhé části se rozběhne akce, která vyvrcholí bojem tyranosauří samice chránící své dítě před predátory“, uvádí organizátor.

Vstupenky na přidané představení je možné zakoupit od 520 do 800 korun na všech prodejních místech Sazka a. s. nebo na webovém portálu sazkaticket.cz (od 5. 2. 2010).

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Putování s dinosaury v O2 Areně prodlouženo. Vstupenky v prodeji!