×
TOPZINE.cz

Putování s dinosaury bude místo na BBC i jako show. Víme ceny lístků

FOTO: DinosaurVelkolepá show Putování s dinosaury, která se inspiruje stejnojmenným seriálem BBC, se znovu vrací do Česka. Po třech letech opět přijíždí do O2 areny v Praze.

FOTO: Dinosaur
I tenhle macek se objeví v Praze. Zdroj: O2 arena

Putování s dinosaury je show vytvořená podle seriálu televize BBC Walking with Dinosaurs. Ten byl poprvé odvysílán v roce 1999. Jak už název napovídá, seriál se věnuje životu dinosaurů. Pro velký úspěch byla vytvořena právě tato show, která je plná velmi reálných modelů.

Čtěte více: Jurský park se vrací. Dinosauři budou pobíhat ve 3D

V Praze bylo jedno představení již v únoru 2010. Po třech letech přijíždí znovu, tentokrát proběhne ve dnech 15. – 17. února 2013. Vstupenky jsou již v prodeji od 14. května. Na dinosaury se můžete jít podívat za cenu v rozmezí 650 až 800 korun, děti mají slevu. Vstupenky jsou v prodeji zde.

FOTO: Dinosaur 2
Modely vypadají reálně.

Dinosauří show nebyla levná. „Seriál televize BBC byl výborným spojením zvláštních efektů a zábavně podaných informací. Abychom tuto televizní událost převedli do třetího rozměru a na jevišti mohli představit ještěry v životní velikosti, vytvořili jsme za 12,5 milionu liber podívanou tak obrovskou, že se může vejít pouze do arén,“ uvedla ředitelka spolupracující společnosti The Creature Production Company Carmen Pavlovic.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..