Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Punkáči a invalidé: The Tap Tap rozjedou v opeře párty na kolečkách

Redakce

Redakce

28. 10. 2013

Ve Státní opeře Praha proběhne 2. prosince benefiční akce nazvaná Mikulášská v Opeře s The Tap Tap a jejich hosty. Na akci se bude podílet několik známých osobností – k vidění budou například Tomáš Hanák a Iva Pazderková, kteří vystoupí ve speciálním mikulášském představení.

FOTO: The Tap Tap

The Tap Tap. | Zdroj: Ekofilm

Při samotném koncertu kapelu podpoří frontman skupiny Visací zámek Jan Haubert, který zazpívá oblíbený hit Známka punku, nebo Ondřej Ládek, známý jako Xindl X.

„Spolupráce s The Tap Tap je pro mě již několik let velkou radostí. Na jejich aktuální album Moje volba jsem jim napsal tři písně a v jedné další jsem si s nimi zazpíval. Stejně jako na desce i v opeře si s nimi zahraji na autobusáka v naší zatím nejúspěšnější písni Řiditel autobusu,“ líčí Ládek.

Návštěvníci se mohou těšit rovněž na vystoupení španělského uskupení Million Dollar Mercedes Band anebo na členy Lidové muziky Notičky. Večer bude moderovat Arnošt Goldflam spolu s Ladislavem Angelovičem přímo z The Tap Tap. Výtěžek z akce bude věnován na pořízení nového autobusu pro Jedličkův ústav a školy.

Téměř vyprodaný koncert poběží v přímém přenosu na ČT2 a ČRo2. Právě prostřednictvím České televize budou moct diváci svými DMS přispívat.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Punkáči a invalidé: The Tap Tap rozjedou v opeře párty na kolečkách