Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Punčochy ve spreji jsou praktickým malým-velkým pomocníkem

FOTO: Punčochy ve sprejiNěkteré situace nebo zaměstnání vyžadují, aby ženy nosily punčocháče i v létě. Umělá vlákna na nohách v horkých dnech, to není nic příjemného. Optimálním řešením jsou punčocháče ve spreji. Mají krycí efekt a vaše nožky díky nim budou vypadat krásně a hladce i bez klasických punčoch.

FOTO: Punčochy ve spreji

Punčochy ve spreji od Nyce Legs, Zdroj: 2media.cz

Aplikace punčoch ve spreji je snadná – sprej stačí rovnoměrně nastříkat na nohy, popřípadě rozetřít dlaněmi, chviličku počkat na zaschnutí a je to. Zasychá rychle a výsledkem je dokonalá noha bez viditelných vad na kráse. Nepoužívejte, máte-li na nohách poranění, ekzémy či jiné zánětlivé rány.

Zakoupit si je můžete např. od značky Nyce Legs, která nabízí i několik odstínů (světle a středně béžový), což vám pomůže lépe si vybrat, aby tyto punčochy ve spreji na vaší pokožce působily co nejpřirozeněji. A také od AirStocking, která nabízí své punčochy ve spreji s obsahem UV filtru a zvlhčující i zpevňující složkou.

FOTO: Punčochy ve spreji

Punčochy ve spreji od Nyce Legs, Zdroj: 2media.cz

Punčochy ve spreji jsou vodovzdorné, takže je nesmyje déšť a nenaruší ani pot. Na noze spolehlivě drží celý den a ve chvíli, kdy splní svou funkci, je lze jednoduše umýt mýdlovou vodou.

Tato pohodlná a praktická módní novinka je kdykoliv po ruce, protože se vejde do kabelky a nanesení vám nezabere téměř žádný čas. Ke všemu budou vaše nožky volně dýchat a ušetříte si mnoho nepříjemných chvil se zatrženými oky a podobnými nepříjemnostmi.

Cena tohoto malého zázraku se pohybuje v rozmezí od 500,- do 1200,- korun, záleží na značce a druhu punčoch.

FOTO: Punčochy ve spreji AirStocking

Punčochy ve spreji od AirStocking, Zdroj: airstocking.cz

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Punčochy ve spreji jsou praktickým malým-velkým pomocníkem