Menu
TOPZINE.cz
Finance

Půjčka na podnikání se obejde bez zbytečných otázek

Pokud jste se rozhodli žít životem OSVČ a být nezávislí, patří vám uznání. K podobným věcem se nedostane každý. Také jde o krok, který je nutné si také pořádně promyslet a zvážit všechna pro a proti, co se vám postaví do cesty. Do začátku jsou nutné i jisté investice, ať už je to reklama a s ní spojené získávání nových klientů či nákup potřebného vybavení do dílny nebo kanceláře. Banka nechce půjčit a má vás za málo bonitního klienta? Potom se stačí obrátit na nebankovní prostor a zjistit více! Možná vaše první kroky povedou právě tam?

Připraveno je až třicet tisíc korun

Je to vlastně klasická půjčka na podnikání, snad jen s tím rozdílem, že celé papírování je opravdu na minimu a drahocenný čas budete moci věnovat spíše svému novému oboru činnosti. Důležité je hlavně to, abyste doložili platné IČ. Z toho bude jasně patrné, že podnikáte. Nezáleží, jestli jste na samém začátku nebo už máte za sebou dvacet let tvrdé praxe. Nebankovní sektor nechce záruky, každý přece někdy stál na startu nové éry a byl uvnitř plný velkých očekávání. Mantinely jsou nastaveny jasně. Kolik si lze půjčit a na jak dlouho?

  • 5 000 Kč je minimum. Můžete je investovat třeba do nákupu základního elektra a vybavení.
  • 30 000 Kč je nejvyšší suma, o níž lze uvažovat. Opět platí, že nemusíte čekat žádné otázky.
  • A splátkový kalendář? Zájemci si jej podle potřeby nastaví v rozmezí 7 a 30 kalendářních dnů.

Neúčelová půjčka je velkou výhodou

Je to naprosto jednoduché, otázky půjdou tentokrát stranou! Půjčka pro OSVČ si klade za cíl pomoci, a to nejen tehdy, když se chystáte změnit profesi a rozjet podnikání v oboru, který se vám už dlouho líbí. Nemusíte na kamennou pobočku, není důvod, abyste vyřizovali hodinový telefonát. Vždyť online vyřízení úvěrů je dnes samozřejmost! 

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Půjčka na podnikání se obejde bez zbytečných otázek