Menu
TOPZINE.cz
Sport

Ptejte se Jeffa Skinnera, nejmladšího hokejisty letošního MS

Redakce

Redakce

7. 5. 2011

178 centimetrů, 85 kilogramů – to je teprve osmnáctiletý kanadský útočník Jeffrey Skinner s číslem 53. Zlatý medailista z MS do 17 let z roku 2009 bude odpovídat na vaše dotazy.

Jeff Skinner

Nejmladší hráč MS v hokeji 2011 Jeff Skinner (č. 53) Zdroj: iihf.com

IIHF.com vám nabízí možnost vyzpovídat Jeffa Skinnera, nejmladšího hráče na letošním mistrovství světa v ledním hokeji. Ptejte se co nejrychleji!

Ještě než se začal věnovat hokeji, byl vynikající krasobruslař.

V roce 2010 ho jako celkově sedmého v pořadí draftoval tým Carolina Hurricanes a k všeobecnému překvapení jako nejmladší hráč v lize pozvedl upadající tým.

Hrál v NHL All-Star Game 2011, objevil se ve všech 82 zápasech, v nichž dal 31 gólů a nahrál 63 bodů. Patří mezi tři finalisty Calder Trophy, která se uděluje nejlepšímu nováčkovi roku v NHL.

Neváhejte se Jeffa Skinnera zeptat na cokoli, co o něm chcete vědět: o reprezentování Kanady, životě v NHL nebo o jeho životě mimo stadion.

Své dotazy posílejte v anglickém jazyce na e-mailovou adresu: merk@iihf.com

Budou vybrány nejlepší otázky, které pak pořadatelé této akce položí Skinnerovi. Odpovědi budou publikovány na IIHF.com.

Nezapomeňte v e-mailu vyplnit své jméno a město. Otázky můžete posílat do neděle 8. května 2011 do 9:00 hodin (středoevropského času).

Originální článek s názvem Ask Jeff Skinner a question! si v anglickém jazyce můžete přečíst na oficiálních stránkách MS v hokeji, IIHF.com.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Ptejte se Jeffa Skinnera, nejmladšího hokejisty letošního MS