Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Psychologie v literatuře nebo na semináři

OBRÁZEK: Psychologie

Řešení pošramocených mezilidských vztahů není nikdy jednoduché. O to komplikovanější je rozuzlení nepříznivé situace v rodině. Pokud byste se rádi v tomto směru poučili, navštivte seminář v Ostravě. Z oboru psychologie je i druhá pozvánka, tentokrát na křest knih autorů Psychologického ústavu AV ČR. Pokud vás na psychologii nenalákáme, zkuste v Kroměříži navštívit seminář o dobrovolnictví v knihovnách.

OBRÁZEK: Psychologie

Psychologie, Zdroj: sxc.hu

Povídání o mezilidských vztazích ve světle teorie německého psychoterapeuta B. Hellingera se můžete zúčastnit v Domě knihy Librex (Smetanovo náměstí 8, Moravská Ostrava) 6. června od 17 hodin. Bert Hellinger je německý psychoterapeut, který vyvinul metodu rodinných a systematických konstelací, která se používá po celém světě.

Křest tří knih se společnou tematikou

Trojkřest knih autorů Psychologického ústavu Akademie věd České republiky uvede 7. června prof. PhDr. Ivo Čermák, CSc. od 17 hodin v prostorách Café Evropa, v 1.patře Knihkupectví Academia v Brně (nám. Svobody). Těšit se můžete na křest publikací věnovaných psychologii osobnosti a psychometrice.

Národní knihovna ČR ve spolupráci s Knihovnou Kroměřížska (Slovanské nám. 3920) pořádá ve dnech 7. a 8. června odborný seminář o dobrovolnictví v knihovnách. Pokud máte o toto téma, případně činnost zájem, neváhejte pro bližší informace kontaktovat paní Houskovou z Národní knihovny.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Psychologie v literatuře nebo na semináři