×
TOPZINE.cz

PSY je jako opar, prohlásil Billie Joe Armstrong. Korejec mu poděkoval

FOTO: PSY
PSY má zálibu v korejské vodcel. Zdroj: Reprofoto youtube.com

Začátkem minulého týdne se frontman Green Day Billie Joe Armstrong zostra pustil do současné hvězdy pop music PSY. Korejského rappera označil za herpes hudby. Ten to vzal s nadsázkou a poslal mu na dálku své vřelé díky.

PSY v novém videoklipu. Zdroj: Reprofoto youtube.com

Armstrongovi leží o pět let mladší tanečník opravdu v žaludku. Vzápětí po předchozím sdělení dodal, že virové onemocnění, jakým je opar„jednou odejde, vy myslíte, že je pryč, a náhle se opět vrátí!“ Armstrong tím narážel na pokles vlny obliby korejského umělce po hitu Gangnam Style, který ale v posledních dnech střídá nový počin Gentleman.

Gangnam Style vyšel 15. července 2012 jako singl ze šesté desky PSY. Po dlouhé době na sebe dokázala jedna písnička strhnout tak velkou pozornost a získat si obrovskou oblibu. Začátkem letošního roku ovšem popularita PSY postupně klesala až do doby, kdy odhalil nový singl – Gentleman. I s tím strhl několik rekordů.

Nečekaně vřelá reakce

PSY označení jeho samotného za herpes hudby ovšem docela pobavilo. „Co je herpes? To je něco jako nemoc?“ dotázal se Armstronga předtím, než zjistil děsivé podrobnosti a dodal: „Líbí se mi to. Řekl, že jsem herpes, že se znovu a znovu vracím. Vážím si toho a děkuji.“

Reakce PSY byla tak kladná možná i vzhledem k tomu, že byl Armstrong minulý měsíc označen ještě hůře. Během pauzy pořadu MTV sám sebe popsal jako „an a–hole“. Uvidíme, zda krátká přestřelka mezi těmito dvěma hudebníky bude pokračovat.

Billie Joe Armstrong je známý jako frontman americké punk-rockové kapely Green Day. Tu založil společně se svým kamarádem ze školy v roce 1990 a na čele předních světových žebříčcích se drží až dodnes. Armstrong měl již několikrát problémy se zákonem. Jeho poslední incident se odehrál v roce 2012, po tomto alkoholovém excesu nastoupil do protidrogové léčebny.

PSY, vlastním jménem Park Jae-sang, je proti němu docela nováček. Na hudebním poli působí od roku 2001, ale i přesto se stal světově známým až před rokem, kdy vydal song Gangnam style. Jeho písně jsou zpívány v korejštině, ale používá anglické fráze, kterými si získává náklonnost i zbytku světa.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..