Menu
TOPZINE.cz
Hudba

PSY chce podruhé dobýt hitparády. S novým singlem Gentleman

Redakce

Redakce

14. 4. 2013

Korejská popová hvězda PSY se snaží navázat na úspěch velehitu Gangnam Style novým songem Gentleman. Představil ho včera v Soulu.

FOTO: PSY

Autor hitu Gangnam Style má nový singl Zdroj: Reprofoto youtube.com

Singl Gangnam style vtrhl do světových hitparád na podzim minulého roku. Od té doby utržila tato píseň společně s videoklipem přes jednu miliardu zhlédnutí na Youtube. A proto se PSY snaží zavčasu navázat ještě novinkou Gentleman.

Živě rapper představil svůj nový singl 13. dubna na koncertě v Soulu, na němž bylo přítomno více než 50 000 fanoušků. Pro příznivce z celého světa pak bude koncert dostupný na kanále Youtube.

Monstrpodnik v Soulu

„Na představení mého nového singlu se budete moci dívat po celém světě ve stejnou dobu. Koncert se uskuteční 13. dubna na stadionu Soul World Cup a bude vysílán živě jen a jen pro vás,“ stojí v oficiálním prohlášení PSY.

V případě písní rappera je velice důležitý i videoklip, který vyšel téměř současně s vystoupením, PSY pracoval na choreografii se stejným člověkem, který vymyslel známý horse dance.

O písni Gangnam Style hovoří Dave Grohl jako o jedné z nejlepších skladeb tohoto desetiletí, Liam Gallagher zase prohlašuje, že se z této písně stane klasika.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

PSY chce podruhé dobýt hitparády. S novým singlem Gentleman