×
TOPZINE.cz

Psy: Bez skleničky vodky mě potkáte málokdy. Jen při kocovině

FOTO: PSY
PSY má zálibu v korejské vodcel. Zdroj: Reprofoto youtube.com

Korejský rapper Psy se v médiích rozpovídal o svém velkém zlozvyku – alkoholu. Podle jeho slov ho se sklenkou vodky neuvidíme pouze v případě, že se u něho objeví nepříjemná kocovina.

PSY má zálibu v korejské vodce. Zdroj: Reprofoto youtube.com

„Když jsem šťastný, piju. Když jsem smutný, piju. Pokud prší, piju, a když je slunečno, piju taky,“ uvedl. Na následnou otázku reportéra, zda existuje moment, kdy raději pití odloží, Psy odpověděl: „Ano, při kocovině.“ Nezapomněl také dodat, že to se stává poměrně často.

Zpěvák dále prozradil, že jeho nejoblíbenějším mokem je korejská vodka, kterou označil za svou nejlepší kamarádku. Vypije ale prý i whisky, tequilu či cokoli jiného, co se poblíž naskytne.

Nutili ho k plastice

V rozhovoru šokoval i odhalením faktu, že v počátcích kariéry ho nahrávací společnost chtěla přimět k podstoupení chirurgického zákroku, jenž měl zásadně změnit rapperův vzhled. „Slavným jsem se stal s tímto tělem! Většina celebrit je štíhlejších nebo vyšších než já. Má menší obličej a větší oči,“ řekl pro vysvětlení jeho rozhodnutí.

Málokdo ví, že jihokorejský rapper Psy, vlastním jménem Park Jae-sang, vydal již 11 studiových alb. Proslavil ho ovšem až hit minulého léta, Gangnam Style, který se hned dvakrát zapsal do Guinnessovy knihy rekordů. Na serveru Youtube dosáhl více než 1,7 miliardy zhlédnutí, čímž se stal nejen nejvícekrát zhlédnutým videem, ale i jediným klipem, který přesáhl na tomto serveru 1 mld. sledovanosti.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..