Menu
TOPZINE.cz
Hudba

První studentská Hrachovka bude v Olomouci

Martin Peška

Martin Peška

14. 3. 2009

Organizátoři festivalu Hrachovka se rozhodli na úterý 17. března uspořádat v olomouckém klubu 15 Minut první studentskou Hrachovku.  Po 20. hodině mají vystoupit Záviš a kapela Skrznaskrz.

„Kytarový básník Záviš si chystá hity, které se už mezi mnohými studenty staly téměř hymnou,“ uvedla za pořadatele Anna Štětinová a dodala: „Cukráře, špeditéra, Andělu a nebo Červenej most znají z jeho balad tisíce hudebních fanoušků.“

Ska formace Skrznaskrz, která je známá především v okolí Brna je proslulá pestrobarevnými kostýmy, které podtrhují její celkovou show. Vstup na toto zahřívací kolo Hrachovky vyjde na 90 Kč.

Specialitou pro návštěvníky studentské Hrachovky v Olomouci bude možnost nákupu vstupenek za 450 Kč na dvoudenní letní open-air festival, který se letos uskuteční od pátku 24. července do nedělního rána 26. července.

Hlavními hvězdami festivalu budou punkrocková kapela Bankrupt z Maďarska a punkrockeři Green Frog Feet z Německa. Na pódiu by se měli vystřídat i se svými rockovými kolegy Jerx. Z česko-slovenské scény se představí například kapela Jaksi Taksi či Horkýže slíže. Podrobnější informace je možné nalézt na www.festival.hrachovka.com.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

První studentská Hrachovka bude v Olomouci