Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

První rande? Pánové, poradíme vám, v čem do kina i do restaurace

Redakce

Redakce

15. 6. 2012

Letní období je přímo stvořené pro navazování nových známostí. Na prvním rande chce každý vzbudit ten nejlepší dojem. V tomhle oblečení se vám to určitě povede!

FOTO: Jak se obléct na první rande?

Zdroj: gant.com

Na začátek je dobré si definovat cíl. Spousta mužů se snaží na prvním rande vytáhnout a přeženou to s formálním oblečením. Vašim cílem je co nejlépe odhadnout situaci a za každého okamžiku vypadat adekvátně, ale zároveň nenuceně oblečení.

Romantická večeře

První věc, která by vám měla blesknout hlavou, je místo rezervace. Luxusní pětihvězdičková restaurace si logicky žádá formálnější oblečení než bistro s párky v rohlíku.

Pokud se chystáte na rande v restauraci, nikdy nezklamou perfektně padnoucí kalhoty od obleku a proužkovaná košile decentních barev. Soustřeďte se také na vhodnou obuv. První rande bývají hodně nervózní a lidé často trapnost situace řeší zíráním do země. Proto pro jednou vyměňte ochozené kecky za pár naleštěných mokasín.

FOTO: ilustrační outfit pro romantickou večeři

Zdroj: topman.com, asos.com

Piknik v parku

I když patříte mezi velké milovníky přírody, nezapomeňte, že nejdete trampovat s hipísáckými přáteli. Tedy obloukem se vyhněte všem maskáčům, prapodivným khaki kapsáčům, batikovaným trikům a zvolte klasiku.

Řešením se pro vás můžou stát univerzální chinos kalhoty s converskami. Vaši country stránku osobnosti dejte najevo neformální kostkovanou košilí, kterou necháte volně plandat přes kalhoty.

FOTO: vzorový outfit pro rande v parku

Zdroj: topman.com, asos.com, hm.com

Filmový večer v kině

Pohodlí především. To je rozhodně pravidlo, kterým je potřeba se v této situaci řídit. Ovšem to neznamená, že si na sebe vezmete tepláky a o dvě čísla větší mikinu, která toho s vámi už hodně prožila. Na druhou stranu nikdo nechce, abyste se vyrovnali profesionálně vystajlovaným hlavním postavám filmu. Už vůbec ne, jestli se chystáte na Muže v černém 3.

Pohledejte v šatníku již životem odzkoušené džíny. K nim si můžete bez problému vzít oblíbené tričko a kecky. Dobrým doplňkem budou kvalitní hodinky (tím nemyslím digitálky z tržnice), jelikož při sdílení jednoho popkornu se s nimi můžete vytáhnout.

FOTO: ilustrační outfit pro rande v kině

Zdroj: topman.com, hm.com, asos.com

Ať už se chystáte do parku, nebo do kina, nenuťte se do oblečení, ve kterém se necítíte sebevědomě a pohodlně. Buďte hlavně sami sebou!

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

První rande? Pánové, poradíme vám, v čem do kina i do restaurace