Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

První plakáty akčňáku Mačeta: Lindsay Lohan jako nemravná jeptiška lízající pistoli

Redakce

Redakce

20. 7. 2010

FOTO:lindsay-lohan-machete-posterAmerická herečka Lindsay Lohan se pro nový film Roberta Rodrigueze oblékla do roucha jeptišky a kvůli nafocení reklamního plakátu olízla pistoli. Studio 20th Century Fox zveřejnilo i fotky ostatních herců také v podobném duchu.

FOTO:machete-movie

Mačeta

April Benz je rozpustilá jeptiška se slabostí pro zbraně. Mačeta představuje nebezpečného nájemného vraha. Objeví se tam i svatý otec, který vůbec není svatý. Takové jsou charaktery hlavních hrdinů v nadcházejícím filmu, který představí spektrum dalších peprných postav.

Film Mačeta vznikl podle falešného traileru v Rodriguezově hororu Grindhouse: Planeta teror. Hlavní roli hraje Mačeta (Danny Trejo) – bývalý mexický federální agent s talentem ovládat všechny ostré čepele, který se poflakuje ulicemi Texasu po tom, co je vydírán drogovým lordem Torrezem (Steven Seagal). Následně Mačeta neochotně přijme nabídku od doktora Benze (Jeff Fahey) zavraždit zkorumpovaného senátora McLaughlina (Robert De Niro).

Mačeta, rozpolcený a na útěku, hledá pomoc u drzé Luz (Michelle Rodriguez), svého bratra svatého Otce (Cheech Marin) a u jeptišky April (Lindsay Lohan), která má zvláštní úchylku. A všichni jsou pronásledováni sexy agentkou ICE Sartanou (Jessica Alba) se speciálním zájmem o mistra čepelí.

Americký režisér, producent, hudební skladatel a scénarista Robert Rodriguez sepsal k filmu Mačeta scénář a spojil se na režírování s dalším režisérem Ethanem Maniquisem, který s ním již spolupracoval na Sin City a Grindhouse: Planeta teror. Film by měl do amerických kin přijít 3. září 2010.

Lindsay Lohan ve filmu Machete

Lindsay Lohan ve filmu Machete

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

První plakáty akčňáku Mačeta: Lindsay Lohan jako nemravná jeptiška lízající pistoli