Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Fotky: První pátek tohoto roku patřil ve Vagónu třem různým hudebním stylům

Vojtěch Koval

Vojtěch Koval

10. 1. 2011

foto: Brus KemblPátek 7. ledna vystoupily v pražském klubu Vagón na Národní třídě kapely The Hydes, Brus Kembl a The Sisters. Jako vždy se pak ve Vagónu rozjela velice příjemná afterparty, která trvala až do pozdních ranních hodin.

foto: Brus Kembl

Brus Kembl, bubeník Jakub Šindelář, foto: Tomáš Lénárd, redakce Topzine.cz

Páteční večery v klubu Vagón jsou velmi populární. Na živá vystoupení kapel navazuje oblíbená video rockotéka, která trvá až do ranních hodin, a nabízí tak fanouškům vystupujících kapel skvělou afterparty s oblíbenými rockovými hity. První pátek roku 2011 patřil ve Vagónu mladým kapelám The Hydes (indie pop), Brus Kembl (funk rock) a The Sisters (garage blues rock) a následná afterparty opět splnila očekávání všech přítomných, tančilo se již tradičně až do rána.

[album:https://www.topzine.cz/wp-content/uploads/dm-albums/killa_soundboy_party_7-1-2011/]

Brněnští The Hydes otevřeli rok 2011 velice povedenými koncerty, v Brně i v pátek ve Vagóně na ně přišla velmi slušná návštěva. The Hydes se příchozím odvděčili svižným indie popem. Brus Kembl ve Vagóně oslavili pět let společného působení této trojice hudebníků. První narozeniny pod aktuálním názvem Brus Kembl oslaví tato funk rocková kapela 4. března, opět v klubu Vagón.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Fotky: První pátek tohoto roku patřil ve Vagónu třem různým hudebním stylům