Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

První fotky z X-Men: First Class. Jak to superhrdinům slušelo zamlada?

Redakce

Redakce

21. 1. 2011

Foto: X Men: First ClassKomiksová série točící se okolo mutantské akademie profesora Charlesa Xaviera a jeho úhlavního nepřítele Magneta nás zatím obšťastnila čtyřmi díly. Na dveře však už pomalu klepe i díl pátý, jenž se vrací do studentských let těchto dvou – věřte nebo ne – tehdy ještě přátel, kteří teprve objevovali své schopnosti. Podívejte se na první oficiální fotky i plakát!

Foto: X Men: First Class

Ti hodní z X Men: First Class ZDroj: distributor filmu

Jen pro zopakování, X-Men: First Class je po X-Men Origins: Wolverine dalším pokračováním, které dějově předchází původní trilogii. Režie se ujímá Matthew Vaughn, který loni příjemně překvapil komiksovou akčňárnou Kick-Ass.

Roli mladého Charlese Xaviera si střihne skotský talent James McAvoy (Wanted), jako vypočítavý Magneto se představí Michael Fassbender (Hanebný Pancharti). Další staronové hrdiny jako Wolverina či Storm (snad až na menší výjimky, jakou je třeba Mystique) neuvidíte, místo nich se v rolích dalších mutantů představí zbrusu nové tváře, kupříkladu Rose Byrne (Proroctví), January Jones (Mad Men) nebo Nicholas Hoult (Jak na Věc), které si můžete prohlédnout na okolních obrázcích.

X-Men: First Class se má v amerických kinech objevit začátkem června 2011.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

První fotky z X-Men: First Class. Jak to superhrdinům slušelo zamlada?