Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

První fotky Natalie Portman z filmu Černá labuť režiséra Darrena Aronofskyho

Redakce

Redakce

28. 7. 2010

FOTO:Natalia Portman - Black swanAmerickým novinám USA Today se podařilo získat první oficiální fotky z očekáváného filmu Černá labuť. Svět tak mohl obdivovat Natalii Portman nalíčenou silným makeupem v roli labutě. Vedlejší ženskou roli si střihla Mila Kunis.

FOTO:black swan movie

Baletky Nina a Lilly ve filmu Černá labuť

Nina (Natalie Portman) je baletka veterán a její život se rázem změní, když dostane nabídku na hlavní roli v Labutím jezeru. Žije se svojí fanatickou matkou, bývalou baletkou Erikou (Barbara Hershey), která bedlivě pozoruje její kariéru. Když se divadelní režisér Thomas Leroy (Vincent Cassel) rozhodl nahradit svoji primabalerinu Beth MacIntyre (Winona Ryder) v chystané hře, Nina byla jeho první volbou, ale brzy přišla konkurence v podobě nové tanečnice Lilly, která se Leroyovi také zalíbila.

FOTO:Natalia Portman - Black swan

Natalia Portman - Černá labuť

Nevinnost i lstivost

Pro hru Labutí jezero je však potřeba schopné baletky, která by zvládala obě role – jak Bílou labuť představující nevinnost a spanilost, tak i Černou labuť, která je lstivá a smyslná. Nina bravurně hraje Bílou labuť, ale začaly vznikat pochybnosti o jejích schopnostech pro druhou temnou roli, pro kterou se více hodí Lilly. Mezi Ninou a Lilly tak vzniká rivalita, ale i zvláštní přátelství.

Darren Aronofsky (Requiem za sen, Wrestler) tento thriller režíruje a sepsal k němu i scénář. Film je plánován již na tento rok, ale přesné datum je zatím  nejasné.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

První fotky Natalie Portman z filmu Černá labuť režiséra Darrena Aronofskyho