×
TOPZINE.cz

První fotky Natalie Portman z filmu Černá labuť režiséra Darrena Aronofskyho

FOTO:Natalia Portman - Black swanAmerickým novinám USA Today se podařilo získat první oficiální fotky z očekáváného filmu Černá labuť. Svět tak mohl obdivovat Natalii Portman nalíčenou silným makeupem v roli labutě. Vedlejší ženskou roli si střihla Mila Kunis.

FOTO:black swan movie
Baletky Nina a Lilly ve filmu Černá labuť

Nina (Natalie Portman) je baletka veterán a její život se rázem změní, když dostane nabídku na hlavní roli v Labutím jezeru. Žije se svojí fanatickou matkou, bývalou baletkou Erikou (Barbara Hershey), která bedlivě pozoruje její kariéru. Když se divadelní režisér Thomas Leroy (Vincent Cassel) rozhodl nahradit svoji primabalerinu Beth MacIntyre (Winona Ryder) v chystané hře, Nina byla jeho první volbou, ale brzy přišla konkurence v podobě nové tanečnice Lilly, která se Leroyovi také zalíbila.

FOTO:Natalia Portman - Black swan
Natalia Portman - Černá labuť

Nevinnost i lstivost

Pro hru Labutí jezero je však potřeba schopné baletky, která by zvládala obě role – jak Bílou labuť představující nevinnost a spanilost, tak i Černou labuť, která je lstivá a smyslná. Nina bravurně hraje Bílou labuť, ale začaly vznikat pochybnosti o jejích schopnostech pro druhou temnou roli, pro kterou se více hodí Lilly. Mezi Ninou a Lilly tak vzniká rivalita, ale i zvláštní přátelství.

Darren Aronofsky (Requiem za sen, Wrestler) tento thriller režíruje a sepsal k němu i scénář. Film je plánován již na tento rok, ale přesné datum je zatím  nejasné.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..