×
TOPZINE.cz

První číslo komiksu JFK Fans je na světě

jfk-fans-perexFanouškovský portál o první ryze české akční sci-fi/fantasy sérii John Francis Kovář v poslední době rozhodně neustrnul. Kromě nového designu a pokračování v netradičních rozhovorech vyšlo včera v poledne první číslo nového komiksu. O čem je?

jfk-fans-perex

„Tak, a je to tady! Jak jsme již minulý týden vyhrožovali, tak dneska plníme: první díl nového komixu Vězeň č.666 je tady. Osvědčená dvojka Martin „Sírius“ Stručovský a Václav Ráž se pustila do svého dalšího projektu. Jestli jste zvědaví, tak jako my, co z jejich spolupráce vzejde tentokrát postačí, když budete sledovat tento seriál komiksů. Vaše reakce samozřejmě netrpělivě očekáváme. Zkuste nám napsat, jak se vám líbí Martinovy nápady a Vaškovy kresby,“ tak lákají správcové webu na nový komiks.

První číslo vypadá zatím trochu nedotaženě. Pět okének nám nabízí ničím zajímavý styl kresby a zatím celkem nudnou  policejní zápletku. Podle komentářů se ale blýská na lepší časy, protože tohle je jen začátek. Akce se rozjede, příběh bude pevnější v kramflecích a budeme jen zírat.

První epizodu najdete na stránkách jfk-fans.cz .

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..