Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

První 3-D trailer filmu Resident evil: Afterlife ke zhlédnutí

Redakce

Redakce

9. 4. 2010

resident_evil_milla_jovovichNový trailer nám ukazuje nejen bestiální stvůry,  ale také dokáže na první pohled zasáhnout akčními sekvencemi podkreslenými pulsující hudbou.

Milla Jovovich. Zdroj: www.google.images.com

Milla Jovovich Zdroj: distributor filmu

První trailer filmu Resident Evil: Afterlife byl promítán na WonderCon v San Francisku v pátek 2. dubna, ale nyní se na něj můžeme podívat všichni,  jelikož 3-D trailer pronikl na internet. Uvidíte mnoho akčních scén s Alicí a také množství bestiálních stvůr.

Některé scény zachycené ve dříve vydaných fotografiích, včetně jedné, kde jsou Alice a Claire v lijáku, jsou rovněž zahrnuty v 3-D traileru.

Resident Evil

Resident Evil

O čem bude film?

Film Resident Evil: posmrtný život se bude točit kolem Alice, která pokračuje ve své cestě k nalezení přeživších ve světě pustošeném infekčním virem a snaží se je dovézt do bezpečí. Její smrtící boj s Umbrella Corporation dosahuje nových výšin, ale ona dostane nečekanou pomoc od starého přítele.

Mila Jovovich si zopakuje svou roli jako Alice, doprovázena Ali Larterem, Shawnem Robertsem, Wentworthem Millerem and Borisem Kodjoem. Film, jež má být uveden do amerických kin 10. září, je režírován Paulem W. S. Andersenem.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

První 3-D trailer filmu Resident evil: Afterlife ke zhlédnutí