Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Prsteny nové generace jsou dvojité. Nepraktické ale stylové!

Redakce

Redakce

6. 5. 2011

FOTO: Double/Dvojité prstenyZapomeňte na klasické kroužky. Nejnovější módní trend je ve znamení double prstenů a celý svět showbusinessu po nich šílí. Pojďme se podívat, po čem hvězdy touží.

FOTO: Dvojité prsteny

Prstenům se propadá snadno, těm double dvojnásob, Zdroj: New Look, Topshop

Mezi nejdůležitější šperky v životě ženy patří kromě náušnic, náramků a řetízků hlavně prsteny. Která z nás není majitelkou hned několika? I já jsem jim propadla a patří mezi mé nejoblíbenější doplňky. Jakby také ne. Jsou jednoduché, ale dodávají stylu punc osobnosti a autenticity. Jsou pomyslnou tečkou, která dotváří ten správný dojem.

Absolutní novinkou na poli šperků, kterým propadly i všechny hollywoodské hvězdy, jsou double prsteny. Jedná se o prsteny přes dva i více prstů. Někteří je označují za dámskou verzi boxera. Ale nebojte se, tahle malá věcička vám konflikty s letištní ochrankou nezpůsobí. A navíc jsou úžasně stylové.

FOTO: Dvojité prsteny

Největší výběr najdete na internetu, Zdroj: modekungen.se

Nosí je Rihanna, Jessica Alba a teď si je můžete pořídit i vy. Přestože nejsou dvakrát praktické (třeba psaní všemi deseti se rázem změní na psaní všemi devíti), jsou stále populárnější. Madonna si je oblíbila natolik, že je zahrnula do své módní kolekce Material Girl, kterou navrhla spolu se svou dcerou Lourdes.

Jsou k dostání ze všech různých kovů a v různých tvarech. Je libo prsten s lebkami či křížem? Nebo si můžete pořídit jeden s nápisem dle vašeho výběru. Existují i prsteny ve tvaru blesku nebo upířího zubu. Stačí si vybrat.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Prsteny nové generace jsou dvojité. Nepraktické ale stylové!