Menu
TOPZINE.cz
Zdraví a sex

Prožijte Japonsko na vlastní kůži aneb Nuru masáž zpříjemní podzim i vám

Nás, obyvatele Evropy, odjakživa přitahoval tajemný orient. Jeho zvyky, rituály, chutě i vůně. A nejen to. Není se tak co divit, že i japonské erotické masáže jsou stále více žádané.

Kluzké a sexy

V překladu znamená japonské slovo nuru mazlavý, kluzký a to splňuje nuru masáž dokonale díky použití speciálního masážního gelu. Nuru gel se vyrábí z mořských řas, nelepí, je velmi kluzký a blahodárně působí na kůži, pomáhá regenerovat a je i antibakteriální, není tak důvod obávat se reakcí pokožky i u citlivých jedinců. Není to olej, a tak je rozpustný obyčejnou vodou, což znamená, že po ukončení masáže jeho zbytky umyjete ve sprše. Po celou dobu trvání erotické masáže se o vás stará masérka, a to od začátku do konce. Opravdu do konce, protože erotická masáž je zakončena vaším vyvrcholením, samozřejmě jen pokud budete chtít. Masérka totiž nepracuje jen prsty a rukama, ale celým tělem. Při nuru masáži tak mohou díky gelu těla klouzat po sobě bez i jen náznaku lepení nebo tření a právě klouzání a masáž tělo na tělo vytváří jedinečný zážitek. Masáž působí také velmi dobře proti stresu a je relaxační. Když se zbavíte studu, snadno podlehnete kouzlu klouzavých pohybů, vzrušující atmosféře i podmanivé vůni s nádechem orientu a dokonale si užijete každou vteřinu.

Beze studu

Kromě japonské tradiční masáže si můžete vybrat i jiné druhy erotických masáží, velmi uvolňující je tantrická masáž. Bez ohledu na zvolený typ se vyplatí odhodit stud a užít si každý dotek masérky, na kterou se můžete dívat nebo si s ní povídat. Pokud se budete cítit nejistě nebo začnete mít obavy, není důvod, masérka vám vše ráda vysvětlí nebo ukáže, abyste si celou masáž mohli užít bez sebemenších obav.

Masáže s nádechem erotiky už dnes nejsou tabu a nemusíte za nimi chodit do tmavých průjezdů a zapadlých pokojíků. Erotické masáže v Praze i v jiných městech najdete na lukrativních adresách, abyste pro svůj zážitek měli veškerý komfort.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Prožijte Japonsko na vlastní kůži aneb Nuru masáž zpříjemní podzim i vám