Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Proroctví na DVD: Do boje s časem a osudem!

Jiří Hannich

Jiří Hannich

28. 6. 2010

!DVD! Máte rádi mystiku, záhady, věštby a šifry? Racionálním uvažováním se mnohdy zdráháme vizím o nadpřirozených jevech uvěřit. Jsou ale věci mezi nebem a zemí… Snímek Proroctví, jež je k dispozici na DVD, nabízí momentů při kterých mrazí v zádech a naskakuje husí kůže více než dost. K tomu všemu ještě přídává spoustu akce a poměrně sofistikovaný příběh.

Proroctví na DVD: Do boje s časem a osudem! Zdroj: rottentomatoes.com

Film

Rok 1959. U příležitosti otevření nové základní školy je do časové kapsle uloženo několik prací místních žáků. Jedná se o vyjádření představ o podobě světa za padesát let. Mezi mnoha výkresy se skrývá také zvláštní list obsahující změť číselných údajů. Těžko v nich nalézt nějaký smysl.

Film si za skvělou cenu 95 Kč můžete pořídit zde!

Rok 2009. List s čísly se dostává do rukou vysoškolského profesora Johna Koestlera (Nicolas Cage). Ten nelení a snaží se podivuhodnou šifru rozlousknout. Zjistí, že vzkaz předpovídá všechny katastrofické události, k nimž došlo v uplynulých padesáti letech. Obsahuje data, místa a dokonce i počty obětí. Zbývají tři události a tou poslední je konec světa.

Proroctví na DVD Zdroj: rottentomatoes.com

DVD

Snímek si můžete pustit s českým dabingem, nebo v originálním znění, jež je doplněno o české titulky. Disk rovněž nabízí interaktvní menu, v němž si vše potřebné velice jednoduše nastavíte. A pokud se vám nějaká scéna zvláště líbila, není nic jednoduššího, než si ji vyhledat ve výběru scén.

Žánr: Akční/Thriller/Mysteriózní/Sci-Fi

Stopáž: 121 minut

Režie: Alex Proyas

Hrají: Nicolas Cage, Rose Byrne, Chandler Canterbury, Adrienne Pickering aj.

Zvuk: český, anglický (Dolby Digital 5.1)

Titulky: české

Bonusy: interaktivní menu, výběr scén

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Proroctví na DVD: Do boje s časem a osudem!